שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

מטריקס מתכננת לעזוב את הרצליה

ל"כלכליסט" נודע: עופר השקעות ואמות עלולות לאבד את השוכר העיקרי בבניין מרכזים

דותן לוי 09:0529.12.11

חברת עופר השקעות שבבעלות ליאורה עופר וחברת אמות השקעות שבבעלות נתן חץ עומדות לאבד את השוכר העיקרי שלהן בבניין מרכזים בהרצליה פיתוח, כך נודע ל"כלכליסט". חברת התוכנה מטריקס שמאכלסת את ארבע קומות המשרדים בבניין בשטח של כ־8,000 מ"ר מתכוונת להעתיק את מטה החברה עם תום החוזה

באוקטובר 2013.

 

בניין מרכזים כולל ארבע קומות משרדים וכן שתי קומות המיועדות למסחר ולשירותים. את מרבית קומות המשרדים מאכלסת חברת מטריקס וכן שטח קטן נוסף מושכר למינהלת אזור התעשייה. מטריקס נמצאת במגמת התרחבות לאור כשבע רכישות של חברות קטנות שביצעה מאז תחילת השנה, בעלות כוללת של יותר מ־40 מיליון שקל, ובעקבותיהן החליטו בחברה לחפש פתרון כולל שיאפשר את אכלוס כלל החברה בבניין אחד. כבר כיום החברה הגדילה את שטחי המשרדים שלה לבניינים הסמוכים לבניין מרכזים 2001, והיא שוכרת שטחים נוספים בבניין מעוף שגם הוא בבעלות עופר השקעות.

 

למטריקס יש כיום שלוש אלטרנטיבות לשכירת משרדים חדשים, שתיים מהן בפתח תקווה ואחת בהוד השרון, שם מנהלת החברה משא ומתן מתקדם עם חברת אשטרום עבור מבנה משרדים שהיא מחזיקה במשותף עם מבטח שמיר באזור התעשייה נווה נאמן. לפי גורם המקורב לחברה, האפשרות המועדפת על מטריקס היא הוד השרון.

 

בחברת מטריקס אישרו כי החברה מתכוננת למעבר ומתמקדת כעת בשתי חלופות עיקריות. מחברת עופר השקעות נמסר כי הם עדיין מנהלים משא ומתן עם מטריקס לחידוש החוזה והשארת החברה בבניין. מחברת אמות נמסר כי אף שהם מחזיקים ב־50% מהבניין, בפועל חברת עופר השקעות מטפלת בהשכרתו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x