שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

קרסו נדל"ן תבנה פרויקט יוקרה לחרדים בירושלים

רכשה במשותף עם אקה אחזקות ושלום חיים קרקע בשכונת רוממה בירושלים תמורת 266 מיליון שקל. על הקרקע ייבנו 285 דירות ועוד 7,500 מ"ר של מסחר

שי פאוזנר 13:0027.07.11

חברת קרסו נדל"ן (50%), אקה אחזקות בבעלות היזם אלי קליין (25%) ושלום חיים מבעלי חברת טעמן נדל"ן (25%) רכשו במשותף קרקע בשטח של כ-14 דונם בירושלים. הקרקע ממוקמת בצומת הרחובות ירמיהו ושמגר שבשכונת רוממה.

 

הקרקע, המוכרת כמתחם כדורי, נרכשה מכדורי אחזקות בעסקת מזומן.

על פי התב"ע (תוכנית בניין העיר) המאושרת, הקרקע מיועדת להקמת פרויקט יוקרה שיכלול כ-285 דירות לציבור הדתי-חרדי וכן כ-7,500 מ"ר שטחי מסחר. 216 מיליון שקל שולמו בגין הזכויות למגורים ו-50 מיליון שקל בגין הזכויות לשטחי המסחר.

 

הפרויקט יכלול 5 בנייני מגורים, שייבנו סביב פארק ייחודי בשטח של כ-4 דונם. הדירות בפרויקט יהיו בנות 2-6 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. כל הדירות ייבנו בסטנדרט גבוה. הפרויקט יכלול חניות תת קרקעיות לכל דירה וכן מחסנים.

 

מקרסו נדל"ן נמסר, כי פלטפורמת המסחר, שתכלול כ-7,500 מ"ר, תיבנה בחלק התחתון של הפרויקט על הרחובות ירמיהו ושמגר, שהינם הרחובות המרכזים של שכונת רוממה. שטחי המסחר יכללו חנות עוגן גדולה של אחת מרשתות המזון הקמעונאיות לצד רצועת חנויות קטנות יותר על רחוב ירמיהו ורחוב שמגר. ייחודו של השטח המסחרי בגודלו, במיקומו הגיאוגראפי ובגישה הנוחה שהוא יאפשר הן ברגל והן ברכב, באמצעות פתרון של חניה תת קרקעית בשפע. לדברי היזמים, העבודות להקמת הפרויקט יחלו בתוך חצי שנה.

 

לכתבה באנגלית לחצו כאן

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x