$
יד שנייה

עשו עסקה מסחרי: רשת אלוני שכרה שטח תצוגה בבאר שבע ב-24 שקל למ"ר

לעומת זאת, רשת יוקרה צרפתית שכרה חנות בכיכר המדינה בתל אביב ב-650 שקל למ"ר לחודש וסיטי בוטיק שכרה שטח בסיטי טאוור ברמת גן ב-180 שקל למ"ר לחודש

כתב כלכליסט 15:0411.07.11

תל אביב

 

רשת מותג היוקרה הצרפתי משוק האופנה לגברים Vilebrequin, שכרה חנות של 32 מ"ר בכיכר המדינה בשתי קומות. דמי השכירות עומדים על 650 שקל למטר לחודש.

 

משה כהן סוכנות ביטוח השכירה בבית אורוקה שברחוב ראול ולנברג ברמת החייל 200 מ"ר מחברת YVOX, שבבעלות

האחים יעקב ויהודה גורסד. דמי השכירות עומדים על 100 שקל למ"ר, כולל ארנונה וחשמל.

 

ראשון לציון

 

חברת Décor portal שבבעלות מטבחי DECOR, המתמחה בתחום דלתות פנים וחוץ, שכרה חנות של 300 מ"ר במרכז דיזיין סנטר באזור התעשייה המערבי. דמי השכירות עומדים על 158 שקל למ"ר לחודש, בתוספת 55 שקל למ"ר לחודש עבור דמי ניהול. החוזה הנו לעשר שנים עם אפשרות לחידוש.

 

בני ברק

 

רשת אלוני מתחום עיצוב הבית ומוצרי הגמר לענף הבנייה, שכרה שטח תצוגה של 1,400 מ"ר ברחוב הלח"י. הרשת תשלם 135 שקל למ"ר לחודש לכל תקופת השכירות. החוזה הנו לשבע שנים.

 

רמת גן

 

חנות האופנה סיטי בוטיק שכרה 32 מ"ר בקומת המסחר במלון סיטי טאוור. דמי השכירות עומדים על 180 שקל למ"ר לחודש. העסקה נחתמה לתקופה של שלוש שנים.

 

מסעדת אמילין, המנוהלת על ידי איש העסקים אלי בנז'ינו, שכרה חנות חזיתית בשטח של 150 מ"ר בקומת המסחר במלון סיטי טאוור. דמי השכירות עומדים על 195 שקל למ"ר לחודש. החוזה הנו לחמש שנים עם אופציה להארכה.

 

באר שבע

 

רשת אלוני שכרה שטח תצוגה של 700 מ"ר במתחם דלויה סנטר שבעמק שרה. דמי השכירות החודשיים עומדים על 24 שקל למ"ר. העסקה נחתמה לשבע שנים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x