$
נדל"ן

פנטהאוז בפרויקט הרובע ביפו נמכר ב-4.9 מיליון שקל

הרוכש - איש עסקים ישראלי. גודלו של הפנטהאוז 89 מ"ר, בתוספת מרפסת של 69 מ"ר הפונה לים

כתב כלכליסט 14:5405.06.11
לאחר שיצאו השבוע בשיווק נרחב של 12 פנטהאוזים ודירות גג בפרויקט הרובע ביפו תחת השם "יפו על הגג", מדווחים אנשי הרובע על מכירה ראשונה: פנטהאוז בגודל 89 מ"ר עם מרפסת רחבה וחזיתית של 69 מ"ר לנוף של ים פתוח - נמכר לאיש עסקים ישראלי ב-4.9 מיליון שקל.

 

פרויקט הרובע ביפו נבנה
על קרקע פרטית בשטח של 12 דונם והוא ממוקם בעיר העתיקה בין רחוב יפת לבין שוק הפשפשים המתחדש. ברובע שני מבנים, בדרומי 8 בתי מגורים ובצפוני 7 בתי מגורים. לפי אנשי הפרויקט, למעלה מ-90% מהדירות ברובע נמכרו עד כה ומה שנותר הוא הפנטהאוזים של הפרויקט. הפרויקט מכיל 259 דירות בגדלים שונים בסך הכול.

  

פנטהאוזים נוספים המוצעים למכירה בפרויקט - מיני פנטהאוז, 77 מ"ר בנוי ועוד 35 מ"ר מרפסת, בקומה רביעית עם נוף לים פתוח מוצע למכירה בכ-3.7 מיליון שקל. פנטהאוז בגודל 108 מ"ר עם מרפסת של 180 מ"ר בקומה 5 - מוצע למכירה ב-9.5 מיליון שקל ופנטהאוז בשטח של 104 מ"ר עם מרפסת של 52 מ"ר שצופה לים פתוח מוצע למכירה ב-4.8 מיליון שקל.

 

לדברי אלי קורן, יזם הפרויקט בשנתיים האחרונות, מחירי הנדל"ן ביפו האמירו בעשרות אחוזים. אנשים מחפשים לגור בסביבת מגורים ולא רק מקום שייתן להם מענה לשינה. הם מחפשים לחיות וליהנות מחוויות תרבותיות וזה מה שהפרויקט מציע להם.

 

לדברי לוי יצחק, עורך מחירון הדירות, יפו היא גם המקום הנכון להשקעה היום, וסביר להניח שגם המקום הבא. "יפו ובמיוחד מתחם שוק הפשפשים, מאוד 'טרנדיים'. סביר להניח שערכם עוד יעלה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x