$
נדל"ן

פאנגאיה נדל"ן תקים מגדל שלישי בפארק צמרת

החברה של ברק רוזן ואסף טוכמאייר רכשה מגרש של 4 דונם המיועד למגדל של 43 קומות. מחירי דירות 3 חדרים יחלו ב־1.86 מיליון שקל

שי פאוזנר 11:3404.05.11

פאנגאיה נדל"ן, החברה־הבת של קנדה ישראל שבבעלות ברק רוזן ואסף טוכמאייר, השלימה את רכישת המגרש שלישי שלה בשכונת פארק צמרת ותקים עליו מגדל מגורים בן 43 קומות.

 

הקבוצה של טוכמאייר ורוזן היא כיום יזמית הבנייה למגורים הבונה את מספר יחידות הדיור הגדול בתל אביב שעומד

על כ־1,800 דירות. השניים שילמו עבור המגרש בן 4 הדונמים כ־160 מיליון שקל, או 40 מיליון שקל לדונם. מדובר במגרש מספר 11 בשכונה הסמוך למגדל W TOWER של פאנגאיה שאכלוסו הושלם לאחרונה.

 

הפרויקט, שקיבל את השם W PRIME, יכלול 164 דירות בתמהיל הכולל דירות בנות 3 חדרים, 4 חדרים ו־5 חדרים, דופלקסים, מיני־פנטהאוזים וטריפלקסים. מחיר דירת 3 חדרים יחל ב־1.86 מיליון שקל והדירה היקרה בו - דופלקס בקומות 32–33, כ־5.6 מיליון שקל. הפרויקט יכלול בריכת שחייה, ספא, חמש מעליות, חדר כושר פרטי, שירותי שמירה, שירותי קונסיירג', חלל כפול של לובי כניסה מפואר ומתקנים נוספים לרווחת הדיירים. היקף הבנייה המתוכנן בפרויקט הוא כ־32 אלף מ"ר מעל מרתפי חניה.

 

השניים מסרו כי תחילת הבנייה צפויה בעוד כחמישה חודשים וסיומה מתוכנן בעוד כשלוש שנים וחצי. האדריכל אבנר ישר יתכנן את המגדל בשיתוף פעולה עם מעצב העל האיטלקי ג'וליו קפליני, שהוכתר השנה על ידי מגזין "טיים" כאחד מעשרת האנשים המשפיעים ביותר בעולם האופנה והעיצוב.

 

רוזן אמר כי "בימים אלו אנו מתחילים בשיווק המגדל בשכונה, ומציעים תמהיל דירות מגוון ואטרקטיבי". הוא הדגיש כי העסקה בוצעה על רקע העובדה שנותרו מגרשים ספורים בלבד לבנייה בפארק צמרת.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x