שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

קבוצת רכישה בהובלת ג'י גרופ רכשה קרקע בדיזנגוף 77 בתל אביב

המגרש נרכש בתמורה ל-24 מיליון שקל וצפוי להיבנות עליו בניין בן 24 דירות; מחירה של דירת 40 מ"ר עומד על כ-1.3 מיליון שקל

דותן לוי 15:4104.04.11

קבוצת רכישה המורכבת מ-24 רוכשים פרטיים, בהובלת חברת ג'י גרופ שבבעלות גיא בלושינסקי, רכשה השבוע קרקע ברחוב דיזנגוף 77 בתל אביב עליו היא מתכוונת להקים בניין בן 7 קומות ו-24 דירות, הכולל שטח מסחרי בקומה התחתונה, בתמורה ל-24 מיליון שקל כולל מע"מ.

 

המשא ומתן על רכישת

הקרקע התנהל במשך מספר חודשים מבלי שנחתם הסכם אופציה בין הצדדים. הקרקע נמצאת בבעלות חברה בשם 'דיזינגוף 77' המוחזקת על ידי יזמי הנדל"ן שאול לגזיאל (25%) ורם יבין (25%), בעוד היתר (50%) מוחזק על ידי קבוצת משקיעים איטלקים המיוצגים בישראל על ידי עורך הדין יוסי גבילי.

 

רוב הדירות המתוכננות להיבנות הן דירות 2 חדרים בגודל 40 מ"ר שעלותן הסופית נאמדת במחיר ממוצע של כ-1.3 שקל. בנוסף, מחירן של דירת הפנטהאוז ודירת הגן צפוי להסתכם במחיר של 2.5 מיליון שקל. כמו כן, מתוכנן מגרש חניה תת קרקעי ל-24 רכבים. מהחברה נמסר כי לבניין יש היתר בנייה ולכן עבודות הבנייה יחלו כבר בשבועות הקרובים.

 

זוהי קבוצת הרכישה השנייה של ג'י גרופ מאז תחילת השנה. כקבוצה הראשונה שמימשה את הסכם האופציה שלה מחברת יורוקום בתמורה ל-85 מיליון שקל, התארגנה ג'י גרופ עבור מגרש הממוקם בצומת הפיל בתל אביב ומיועד להקמת בניין בן 90 דירות.

 

העסקה בוצעה בתיווך של רי/מקס פריים נמל תל-אביב.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x