$
נדל"ן

ענבל אור שילמה 65 מיליון שקל על קרקע למגדל ברמת גן

מדובר במגרש של שני דונם ליד הספארי, שבו עתיד להיבנות מגדל בן 27 קומות ו-100 יחידות דיור

שי פאוזנר 13:0025.01.11

מארגנת קבוצות הרכישה ענבל אור, השלימה את רכישת הקרקע עבור מגדל "אור על הפארק". קבוצת הרכישה שארגנה החברה שבבעלותה, חברת אור סיטי נדל"ן, שילמה כ-65 מיליון שקל עבור מגרש של כשני דונם בסמוך לפארק הלאומי של רמת גן ולספארי. על השטח היא מתכננת להקים במגדל בן 27 קומות ו-100

יחידות דיור, בהשקעה שנאמדת בכ-200 מיליון שקל. הפרויקט מלווה על ידי בנק לאומי למשכנתאות.

 

מחברת אור סיטי נמסר כי כבר בימים הקרובים צפוי להתקבל מעיריית רמת גן היתר הריסה חפירה ודיפון בקרקע. עוד נמבר כי הפרויקט ייבנה על ידי אחת מחמש חברות הבנייה הגדולות בישראל, שתיבחר על ידי חברי קבוצת הרכישה.

 

"הפרויקט מהווה את הסנונית הראשונה של ההתחדשות העירונית בשכונת רמת שקמה ברמת גן. השכונה ממוקמת בצמוד לשכונת רמת חן, ועתידה, לדעתנו, להיות המשך טבעי שלה", אמרה ענבל אור. היא העריכה כי חברי הקבוצה צפויים לקבל תשואה בשיעור של 25%-30% על העסקה בתוך שלוש שנים. לדבריה, "רוב חברי הקבוצה רכשו את הדירות לצרכי מגורים".

 

מאור סיטי נמסר עוד, כי קבוצת הרכישה כוללת בעיקר אקדמאים ובעלי מקצועות חופשיים, זוגות צעירים, משפרי דיור ואנשים בגיל פרישה, המבקשים להעתיק את מקום מגוריהם למרכז הארץ. המגדל כולל דירות של 3,4,5 ו-6 חדרים, דופלקסים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x