שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

הקרן של מיקי ורדי רכשה את בית מרכנתיל בשדרות רוטשילד ב־22.6 מיליון שקל

מדובר בקרקע בשטח של 572 מ"ר ועליה מבנה בשטח בנוי של כ־900 מ"ר המשמש את הבנק. ההערכה בשוק הנדל"ן כי קרן ריאליטי תפעל להגדיל משמעותית את התב"ע שקובעת את היקף הבנייה המותר במתחם

שי פאוזנר 09:3329.10.10

זינוק המחירים בשדרות רוטשילד בתל אביב לא עוצר את המכירות. קרן ריאליטי, קרן ההשקעות בנדל"ן בראשה עומד ד"ר מיכאל (מיקי) ורדי ומנהלים אסף ורדי, ניב כהן ואוהד רוזן, רכשה מבנק מרכנתיל דיסקונט קרקע בשטח של 572 מ"ר ועליה מבנה בשטח בנוי של כ־900 מ"ר המשמש את הבנק. המתחם ממוקם

בשדרות רוטשילד 24 פינת רחוב נחלת בנימין בתל אביב. במגרש קיימות זכויות בנייה נוספות שטרם נוצלו בהיקף של 1,500 מ"ר. בשוק הנדל"ן התל אביבי העריכו כי הקרן תפעל להגדיל משמעותית את התב"ע (תוכנית בניין העיר) שקובעת את היקף הבנייה המותר במתחם.

 

המבנה הנוכחי, המשמש כיום כסניף המסחרי של הבנק נרכש מידי הבנק תמורת סכום של 22.6 מיליון שקל במסגרת הליך של התמחרות שבו השתתפו גופים רבים כאשר מחירו ההתחלתי עמד על 20 מיליון שקל.

 

בסמוך למבנה, הממוקם בלב מרכז העסקים של ת"א, מצויים "מגרש צים", עליו עתיד להיבנות מגדל משרדים ומסחר יוקרתי של חברת אביב; בנין בנק ישראל (בניין לשימור); מגדל המגורים ברוטשילד 30; מגדל המגורים היוקרתי מאייר של חברת ברגרואין ושני בניינים נוספים לשימור. מלבד מיקומו הייחודי, המבנה שנרכש הנו אחד הבודדים באזור אשר לא חלות עליו מגבלות שימור.

 

רכישת המבנה בשדרות רוטשילד מצטרפת לנכסים נוספים שרכשה קרן ריאליטי בשנה האחרונה בתל אביב, ביניהם מרכזת "יד אליהו" של בזק בשטח של כ-3.4 דונם הממוקמת במתחם בית ברבור בתל-אביב, מגרש בשטח של כ-1.4 דונם ברחוב הרכבת עליו בנוי כיום מבנה המושכר לבר-מועדון. בנוסף, רכשה נכס ברח' סלמה (מתחם נגה) בשטח של כ- 3.5 דונם לבניית שטחי מגורים ומסחר בשטח של כ-10,000 מ"ר. כמו כן, רכשה הקרן מחברת בזק מתחם ברחוב הרצל בתל-אביב בשטח של כ- 33 דונם, בסמוך לגן הבוטאני ולבית הספר לטבע בעיר, עליו מבנים בשטח בנוי של כ- 17,000 מ"ר לתעשייה, מסחר, משרדים ואחסנה ובכוונת הקרן לשנות את ייעודו למגורים ומסחר בהיקף של מאות יחידות דיור.

 

נציין, כי עד היום רכשה הקרן נכסים בסכום של כ-125 מיליון שקל , ובכוונתה לרכוש נכסים נוספים בשנה הקרובה בסכום נוסף של כ-150 מיליון שקל.

 

קרן ריאליטי גייסה עד עתה על פי דיווחיה, סכום של כ־40 מיליון דולר מלקוחות מוסדיים ישראליים, מלקוחות פרטיים ומזרים לצורך השקעה בנדל"ן בישראל. ועדת ההשקעות שלה מונה נבחרת בכירה מצמרת אנשי העסקים בישראל הכוללת את יעקב פרי (יו"ר בנק המזרחי), ד"ר אהוד שפירא (דירקטור בבנק לאומי ויו"ר הפניקס חברה לביטוח לשעבר), יוסי רוזן (יו"ר בתי הזיקוק ויו"ר כימיקלים לישראל ומנכ"ל החברה לישראל לשעבר), עו"ד יעקב ברנט (שותף וראש תחום הנדל"ן במשרד עו"ד הרצוג פוקס נאמן ושות') ועוזי ורדי-זר (מנכ"ל שיכון ובינוי ויו"ר שיכון עובדים לשעבר).

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x