נדל"ן

תנופת הנדל"ן ביפו נמשכת: אלמוג כ.ד.א.י בונה בעג'מי

ל"כלכליסט" נודע כי החברה תקים שני בניינים בני 4-3 קומות ו-18 יחידות דיור בהשקעה של 60 מיליון שקל

שי פאוזנר 08:2326.10.10

שלוש שנים לאחר שרכשה 2 דונם מול הים בשכונת עג'מי ביפו, החליטה חברת אלמוג כ.ד.א.י של משפחת היזמים הוותיקה אמסלם, לבנות במקום פרויקט מגורי יוקרה שישקיף על הים. הפרויקט יוקם במרחק של 150 מטרים מקו החוף תחת השם Laura בהשקעה של כ־60 מיליון שקל. הקרקע לפרויקט נרכשה על ידי

המשפחה בשנת 2007 במכרז של מינהל מקרקעי ישראל תמורת 10.2 מיליון שקל. בשוק הנדל"ן העריכו אתמול כי שוויה כיום גבוה בכ־50% לפחות.

 

יקי אמסלם, מבעלי החברה, מסר כי בפיתוח השטח הושקעו 2.5 מיליון שקל, וכי בחברה מתכננים לבנות במקום 18 יחידות דיור במתחם סגור של שני מבנים בני 3–4 קומות שתכנן האדריכל אילן פיבקו.

 

בפרויקט יהיו חניון תת־קרקעי, דירות פנטהאוז, דירות גן וכמה דירות ביניים. לדירות הגן תתווסף קומת מרתף. לדירות הפנטהאוז יוספו מרפסות של 80 מ"ר. אמסלם מסר עוד כי, "הפרויקט החדש תוכנן בהשראת העיר ותוך שמירה על האותנטיות והיופי הייחודי שלה". מחירי הדירות בפרויקט יחלו ב־24 אלף שקל למ"ר עבור דירות גן ששטחן נע בין 180 ל־260 מ"ר. בדירות הפנטהאוז המחיר יתחיל ב־35 אלף שקל למ"ר.

 

שכונת עג'מי, שנחשבת לאחת השכונות הקשות ביפו, עוברת בשנים האחרונות שינוי לטובה על רקע השקעה בתשתיות של עיריית תל אביב. העירייה מפתחת גנים גדולים לצד טיילת בפארק המדרון שהיה בעבר אתר פסולת. התב"ע ברוב השכונה מאשרת לבנות מבנים נמוכים, ולא צפוי בה אישור לבנייה גבוהה גם בעתיד.

 

בחמש השנים האחרונות משווק המינהל קרקעות בשכונה במכרזים, שבאחד מהם השתתפה אלמוג כ.ד.א.י. בשוק הנדל"ן של יפו מספרים כי כיום נמצאים כ־5–6 פרויקטים שמקדמים יזמים פרטיים בשלבים שונים בשכונה. הפרויקטים משווקים ברמות מחירים ממוצעות של 20 אלף שקל למ"ר. כל הפרויקטים הם של עד 20 יחידות דיור במתחמים של בניין או שניים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x