$
נדל"ן

הכל נמכר? גינדי מציעה 3% הנחה בפרויקט השוק הסיטונאי למחזיקי אמריקן אקספרס

בדיוור ששיגרה חברת הבנייה נחשף גם המחירון של הדירות בבניין מס' 10, אותו היא מייעדת למחזיקי כרטיס האשראי. הדירה היקרה בבניין - 6.5 מיליון שקל והזולה ביותר, בת 2 חדרים, 1.68 מיליון שקל

כתב כלכליסט 11:4027.10.10

בימים האחרונים קיבלו מחזיקי כרטיס אשראי של אמריקן אקספרס הזמנה מחברת הבנייה גינדי להשתתף בערב מכירות מיוחד לכבודם. על אף שבגינדי ציינו כי הדירות נחטפו כמו לחמניות ביום המכירות שנערך בתחילת החודש בהיכל תרבות, כעת מתברר כי בחברה מוכנים להעניק הנחה של 3% למחזיקי אמריקן

אקספרס כמו גם פטור מתשלום שכר טרחה לעורך דין בשיעור של 1.5% ממחיר הדירה. כדי לחסוך בהתלבטויות מבטיחים בחברה גם כרטיס זוגי להופעה של יהודה פוליקר שתתקיים בשבוע הבא, גם היא כמובן, בהיכל התרבות בתל אביב, שהפך למשרד המכירות והבידור של גינדי.

 

בגינדי מייעדים ל"קהילת האמריקן" את בניין מספר 10 ועל אף שבאתר האינטרנט של החברה מצויין כי מחירי הדירות בו ייחשפו רק בשישי הקרוב (ה-29.10), הרי שהדיוור ללקוחות אמריקן אקספרס מגלה את "המחירים השווים לכל נפש" בפרויקט. הדיוור נשלח רק לחלק מלקוחות אמריקן אקספרס שהחברה מגדירה אותם כ"לקוחות פרימיום" ולא לקהל המחזיקים הרחב.

 

הצצה במחירון מגלה כי ההבטחה של גינדי לדירת 4 חדרים במחיר של כ-2 מיליון שקל מתקיימת באופן חלקי מאוד. דירת ארבעה חדרים הזולה ביותר, נמצאת בקומה הראשונה של הבניין ומחירה 2.04 מיליון שקל. מחירן של יתר דירות בנות ארבעה חדרים, מתחיל מ-2.2 מיליון שקל ומטפס עד 2.55 מיליון שקל. שתי הדירות היקרות ביותר בבניין, בנות שישה חדרים כל אחת, יעלו 6.5 מיליון שקל. הדירה הזולה ביותר בבניין, בת שני חדרים, תעלה 1.68 מיליון שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x