שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

מביאים את הפריפריה לתל אביב

יריד התיישבות בנגב ובגליל נערך אתמול במתחם ענק בנמל תל אביב. מעבר לתיאטרון רחוב, מוזיקאים ומשחק כדורגל, הציגו למבקרים גם מידע אודות אפשרויות הדיור בפריפריה. "כלכליסט" בדק עבורכם את האפשרויות

אורי חודי 20:4729.09.10

מה עושים בשביל למשוך את אנשי המרכז לפריפריה? מביאים אותה לתל אביב. אתמול (ג') נערך בנמל תל אביב יריד התיישבות בנגב ובגליל במתחם ענק של 7,000 מ"ר משופע בדוכנים, אטרקציות ונציגים רבים ממועצות מקומיות ועיריות.

 

היריד, אותו ארגן המשרד לפיתוח הנגב והגליל בראשות השר סילבן שלום, משך אלפי מתעניינים מאזור המרכז, שבאו להתעניין במה יוכלו למצוא ביישובי הפריפריה.

 


 

ביריד פעלו לא פחות ממאה נציגים שונים ששמחו לתת הסברים על התיישבות, תעסוקה, תיירות, גרעינים צעירים, תרבות ויזמות כלכלית וחברתית. בין האטרקציות ששעשעו את המבקרים היה ניתן למצוא תיאטרון רחוב, להקות, מוזיקאים, תיאטרון ואפילו משחק כדורגל ידידותי במסגרתו התחרו נבחרות קריית שמונה ובאר שבע.

 

לא מעט מבקרים ביריד הודו כי היו שמחים לעבור ולגור בנגב או בגליל אך בעיית התעסוקה מצד אחד וחוסר הנגישות מצד שני מרתיעים אותם מלעשות את השינוי. כמובן שלנציגי יישובי הפריפריה היו לא מעט תשובות גם על הנושאים הללו.

 

"כלכליסט" סייר בין הדוכנים, שמע את המציגים משווקים את מרכולתם, ובדק מה חושבים אנשי המרכז על אפשרות המעבר ליישובי הפריפריה. התוצאות בסרטון שלפניכם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x