• תפריט
נדל"ן

הסניף השלישי של איקאה בארץ עשוי להיפתח בקרית אתא

שיכון ובינוי נדל"ן תקים קניון ענק בהיקף של 600 מליון שקל בקרית אתא, ומנהלת מו"מ עם איקאה שתהיה חנות העוגן של הקניון

קריית אתא נמצאת על המסלול המהיר להפיכתה מהקריה הלא מקובלת למלכת הכיתה החדשה של הצפון. ידועים כבר הפרטים על כביש עוקף הקריות החדש שייסלל בשלוש השנים הקרובות, על פתיחת הרכבת החשמלית-המטרונית שתעבור בקריה ועל הקניון החדש של עזריאלי המתוכנן להיפתח בשנת 2012. כעת מצטרפות לחגיגה

קבוצות גדולות נוספות למשחק שמזהות את הפוטנציאל של העיר הצפונית.

  

חברת שיכון ובינוי נדל"ן של שרי אריסון תקים קניון ענק בהיקף של 600 מליון שקל על אם הדרך בכביש עוקף קריות מול מתחם הקניות של ביג הפועל במקום. שיכון ובינוי מעוניינת לאמץ את איקאה כחנות עוגן שתחובר לקניון. אם יבשילו התנאים לסגירת העסקה, שותפה נוספת שתצטרף לפרויקט הענק תהיה קבוצת קניוני ישראל, אחת מקבוצות הקניונים המובילות בישראל מקבוצת בריטיש ישראל.

  

גורמים בשיכון ובינוי סירבו להרחיב את היריעה בנוגע לעסקה, ורק ציינו כי הפרטים הידועים כרגע נכונים, עם זאת הנושא נמצא בבדיקה ושום דבר אינו סגור.

  

יוסי צבי, מנכ"ל קניוני ישראל, מסר כי "בהחלט יש מגעים עם שיכון ובינוי ועם איקאה אבל נכון לעכשיו זה כל מה שניתן לומר".

 

גורמים המקורבים לעסקה באיקאה, מסרו ל"כלכליסט" כי איקאה עדין לא החליטה דבר בנושא וכי כל החלופות באשר למיקומים השונים של החנות טרם עברו לאיקאה העולמית.

 

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ, אמר כי :"אנו עדים להמשך תהליך הפיתוח המואץ של קרית אתא. במהלך השנים האחרונות הנחנו תשתית באמצעות השקעות עתק במערכות כבישים ודרכים, פיתוח מערכת החינוך, פיתוח שכונות מגורים חדשות והחשוב מכל הכנת תוכניות לעידוד יזמות עיסקית בקרית אתא. הבסיס האיתן שהנחנו לעיר הופך את קרית אתא לעיר אטרקטיבית ליזמים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x