שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

עמידר נערכת לפרויקט פינוי-בינוי ביהוד

החברה תקים חדר מצב שיטפל בדיירים בדמי מפתח ויסייע בפינוי הפולשים למתחם "לוגנו" ביהוד-מונסון

דותן לוי 20:4814.08.10

כחודש לאחר שפורסם המכרז לפרויקט "לוגנו" ביהוד-מונסון, החליטה חברת עמידר להקים חדר מצב שיטפל בריבוי הפולשים ובדיירים המוגנים במתחם.

 

חדר המצב ימסור לדיירים מידע על מצבם המשפטי, ינהל עבור היזם שיזכה במכרז את הנכסים, וכן יסייע בהסדרת פינוי הפולשים. על פי החברה,

הדיירים המתגוררים בדמי המפתח יקבלו דירות חדשות בתנאים דומים לאלה הנהוגים בדירותיהם הישנות.

 

חדר המצב אף יסייע ליזמים שמעוניינים לגשת למכרז ויפרט עבורם את סוגי המחזיקים בשטח, היקף החובות של כל דייר, מיקום הפולשים, ובהמשך אף ינהל עבור הזכיינים העתידיים את הנכסים והדיירים עד פינויים ותחילת הבינוי. מהחברה נמסר כי עד כה יש התעניינות עצומה בקרב חברות יזמיות מהגדולות בארץ.

 

תוכנית, "לוגנו" על שם העיירה השוויצרית, נהגתה על ידי עוזי מאיר ראש העיר הקודם של יהוד-מונסון לאחר שביקר בשוויץ. התוכנית אושרה בשנת 2005, והקמתה צפויה להסתיים בתוך חמש שנים. היא כוללת בניינים בסגנון אירופי עם פיתוח של כיכרות בסגנון איטלקי. במסגרת התוכנית יפונו כ-150 דירות במבנים הקיימים ובמקומם יוקמו כ-740 יחידות דיור בבניינים בני ‭5-4‬ קומות. עלות הפרויקט נאמדת בכ-250 מיליון דולר. מדובר בחלק מתוכנית גדולה יותר, הצפויה להוסיף כ‭4,000-‬ יחידות דיור נוספות בחלקים אחרים ברחבי העיר. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x