$
נדל"ן

בלעדי ל"כלכליסט" - פפושדו במו"מ להקמת שני מגדלים ברמת גן

חברת אלמוג ים סוף של איש העסקים אלי פפושדו צפויה להקים שני מגדלים בני 44 קומות ברחוב המתמיד פינת ארלוזרוב. המגדלים יוקמו במסגרת עסקת פינוי־בינוי במתחם

דותן לוי 06:5908.08.10

חברת אלמוג ים סוף שבבעלות איש העסקים אלי פפושדו נמצאת במשא ומתן מתקדם להקמת פרויקט פינוי־בינוי ראשון של החברה ברחוב המתמיד פינת ארלוזרוב ברמת גן, כך נודע ל"כלכליסט".

 

הפרויקט צפוי לכלול פינוי של ארבעה בניינים בני שלוש קומות וחמש חנויות שבהם מתגוררים כ־83 דיירים,

ובמסגרתו צפויים לקום במקום שני מגדלים בני 44 קומות שיכללו בסה"כ 380 יחידות דיור. על כל דירה שתיהרס במסגרת הפרויקט צפויות לקום 4.5 דירות חדשות.

 

לאחרונה דיווחה חברת אלמוג ים סוף כי באסיפת דיירים שהתקיימה הצביעו 59 מבין 88 בעלי הזכויות במתחם בעד החברה כיזמית של הפרויקט. עם זאת, החברה ציינה בהודעתה כי בשלב זה טרם נחתם בין החברה לבין הדיירים חוזה.

 

פרויקט המתמיד משתרע על שטח של 6 דונם ונחשב לאחד המתחמים הגדולים ברמת גן. הפרויקט אינו נכלל ברשימת מתחמי הפינוי־בינוי שאושרו על ידי משרד הבינוי והשיכון, אך בעיריית רמת גן הביעו רצון לקדם אותו. מי שהחלו בקידום המתחם היו דיירי הרחוב שהתאגדו בוועד, שכרו שירותי אדריכל וקיימו משא ומתן עם כמה יזמים.

 

יישום התוכנית מחייב קבלת אישור של הוועדה המחוזית לתוכנית בניין עיר חדשה (תב"ע) וכן קבלת פטורים שונים הנוגעים למיסוי העסקה. על פי הערכות החברה, שלבים אלה עם שלב פינוי הדיירים יכולים להימשך בין שנתיים לשלוש.

בעלי אלמוג ים סוף, אלי פפושדו, עוסק במלונאות ובבנייה למגורים. הוא הקים פרויקטים שונים בישראל ובאירופה, ובבעלותו רשת המלונות פארק פלאזה המפעילה 26 מלונות באירופה ונסחרת בלונדון. פרויקט הבנייה הראשון שלו היה בהילטון טאבה.

 

בחברת אלמוג ים סוף סירבו להגיב אתמול לידיעה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x