$
נדל"ן

חברת אוראה רכשה חלק מ"מתחם כורש" מקבוצת חבס תמורת כ-29 מיליון שקל

הקרקע ממוקמת ברחוב יהודה הלוי ומיועדת להקמת בניין ל-25 דירות יוקרה שימכרו בהיקף של כ-70 מיליון שקל

דותן לוי 11:2506.06.10

בהמשך לחשיפת "כלכליסט", מאשרים היום בחברת אוראה, בבעלות רן אפרת ועדי קייזמן כי חתמו על הסכם לרכישת קרקע מקבוצת חבס בתמורה ל-29 מיליון שקל. הקרקע שנרכשה הינה ברחוב יהודה הלוי 72 - 70 בתל אביב.

 

מדובר בקרקע של דונם בעלת זכויות בנייה של כ-3,500 מ"ר. בחברת "אוראה"
מתכננים להקים במקום בניין שיציע תמהיל של כ- 25 דירות יוקרה בנות 3-4 חדרים, פנטהאוזים ודירות גן. היקף המכירות בפרוייקט צפוי להסתכם בכ- 70 מיליון שקל. שיווק הפרוייקט יחל בעוד כחודש ומועד האכלוס המשוער הינו בעוד כשנתיים.

 

הקרקע שנרכשה בשטח של דונם, היא חלק מ"מתחם כורש" אשר שימש בעבר למרכזיית בזק וכולל כ-3.7 דונם בסך הכל. בדצמבר 2007 זכתה חבס בקרקע במכרז של בזק, בסכום של 55 מיליון שקל. העסקה הנוכחית היא עסקת מימוש נכסים שנייה של חבס בזמן האחרון. בתחילת החודש מכרה חבס מגרש בשכונת פארק צמרת לקבוצת רכישה שמארגנת חברת בסר ב־137 מיליון שקל, ודיווחה על רווח של 34 מיליון שקל בעסקה.

 

רן אפרת, מבעלי חברת "אוראה" אמר בעקבות העסקה, "אנו מתכננים להקים פרויקט מגורים המיועד לקהל יעד איכותי המחפש נדל"ן ייחודי בעל ערך בעיר תל אביב, הן מבחינת המיקום והן מבחינת הסטנדרט". אפרת הוסיף כי בימים אלה מנהלת החברה משא ומתן עם מספר אדריכלים בתחום היוקרה, ובנוסף נשקלת האפשרות לעבוד עם אדריכל מוביל בתחום מחו"ל.

 

חברת אוראה סיימה לאחרונה לשווק את פרוייקט נחלת בנימין 25 ואת פרויקט רחוב בן יהודה 52 בתל אביב ובימים אלה משיקה שני פרויקטים חדשים נוספים בתל אביב ברחוב שדרות בן ציון וברחוב בן יהודה, סמוך לקו החוף.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x