$
נדל"ן

גם בתל אביב יהיו סביונים: לבייב בונה פרויקט חדש במתחם פלורנטין

אפריקה מגורים הציגה פרויקט חדש בדרום בתל אביב תחת השם סביוני TLV. הפרויקט ישווק כמתחם המשלב מגורים, מסחר ואמנות רחוב. הדירות, לפי החברה, "יתומחרו באופן עממי"

חברת אפריקה מגורים, זרוע הבנייה של אפריקה ישראל שבשליטת לב לבייב, הציגה היום (ג') את פרויקט המגורים החדש שלה בדרום תל אביב. בחודש שעבר הציגה החברה את הבתים היוקרתיים ברחוב האדריכלים שבשכונת סביון שמחירם נע בין 10 ל-23 מיליון שקל. הפרויקט החדש נושא את השם סביוני TLV ולדברי גורמים בחברה הדירות שייבנו בו יתומחרו באופן "עממי".

 

הקרקע ממוקמת ברחוב לוינסקי פינת רחוב המרכולת, בין שכונת פלורנטין לשכונת נווה צדק, שעליה מתוכננות 130 יחידות דיור, 17 מתוכן של בעלי הקרקע. הבניין בן 12 קומות ובכל קומה טיפוסית ייבנו 14 דירות. מרבית הדירות בפרויקט הן דירות 2-3 חדרים שמחירן ינוע בין 1.15 ל-1.2מיליון שקל. בקומות העליונות ייבנו דופלקסים שמחירם 4.3 מיליון ופנטהאוזים שמחירם 5 מיליון שקל.

 

הפרויקט יכלול גם חזית מסחרית ובה יהיו בתי קפה, חנויות ספרים וגלריה לאמנות, והחללים הפנימיים והחיצוניים שלו יוקדשו לקידום אמנות רחוב. גילי דקל, מנכ"ל אפריקה מגורים, אמר היום כי לפלורנטין יש את כל הפוטנציאל להפוך לאזור החם הבא, בדומה למיט דיסטריקט בניו יורק או רובע מארה בפריז. 

 


"אנחנו רוצים להמשיך לנהל דיאלוג עם הרחוב", אמרה היום קטי בר אוצרת הפרויקט האחראית על יצירות האמנות שיקשטו את מסדרונות הבניין והוסיפה: "אנחנו רוצים להשתמש בשפה הזו ולמתג אותה".

 

ירון צוברי מנהל המכירות של החברה אמר כי הוא מעריך ש-30-40% מהדירות בבניין יירכשו  למטרת מגורים ו-70%-60% יירכשו למטרת השקעה. היקף המכירות הצפוי על פי החברה הוא 150 מיליון שקל. החברה דיווח היום כי תהליך שיווק שקט כבר החל, במהלכו נמכרו 52 דירות בהיקף של 60 מיליון שקל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x