שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

דלתא גליל מוכרת קרקע בנהריה; תרשום רווח הון של 20-18 מיליון דולר

מדובר בנכס לא מפותח של החברה על חוף הים בנהריה אותו תמכור החברה בתמורה ל-24 מיליון דולר. החברה הודיעה בעבר כי היא מבקשת לממש שני נכסי נדל"ן נוספים

נעמה סיקולר 13:2502.03.10

דלתא גליל, חברת הטקסטיל שבשליטת אייזיק דבח, מוכרת נכס נדל"ן בנהריה בתמורה ל-24 מיליון דולר. מדובר בנכס של 258 דונם על חוף הים בנהריה, שמצוי בבעלות החברה 28 שנים. על הקרקע פעל בעבר מפעל לצביעת חוטים, שחדל לפעול לפני כחמש שנים. כיום מיועדת הקרקע לתיירות ולמגורים. לפי דו"חות החברה לסיכום שנת 2008, בבעלותה עוד שני נכסים שהיא מבקשת לממש בכרמיאל ובנהריה. דלתא תרשום כתוצאה מהעסקה רווח הון של 20-18 מיליון דולר (לפני מס).

 

מה דעתך על מניית דלתא:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

דלתא דיווחה כי חתמה על הסכם אופציה, שבמסגרתו העניקה לקבוצת רוכשים (4 חברות פרטיות) אופציה לרכוש את המקרקעין במהלך תקופה של ארבעה חודשים ובתמורה ל-23.9 מיליון דולר פלוס מע"מ (לא פחות מ-91 מיליון שקל). התשלום ייפרס על פני 3 שנים לפי אבני דרך.

 

תמורת האופציה שילמו הרוכשים 2 מיליון שקל, שלא יוחזרו להם גם אם יבחרו שלא לממש את האופציה. בנוסף, הפקידו הרוכשים 3 מיליון שקל נוספים בידיה של דלתא כדמי רצינות. אם תמומש האופציה, ישמשו דמי הרצינות כתשלום על חשבון התמורה.

 

דלתא יוצגה בעיסקה על ידי עורכי הדין שמואל חמו ולירון כהן משבלת ושות', והרוכשים יוצגו על ידי עו"ד יניב עורקבי.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x