שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

אספן גרופ מוכרת 2 מבנים בכרמיאל ב-6.5 מיליון שקל

מדובר ב-2 מבנים על שטח בנוי של כ-2,800 מ"ר המיועדים לתעשייה וממוקמים על קרקע בשטח של כ-5.5 דונם. הרוכש - איש עסקים מקומי

דותן לוי 16:1028.02.10
חברת אספן גרופ חתמה על הסכם למכירת שני מבנים בכרמיאל בתמורה לכ-6.5 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". שני המבנים, המשתרעים על שטח בנוי של כ-2,800 מ"ר מיועדים לתעשייה וממוקמים על קרקע בשטח של כ-5.5 דונם. אחד המבנים מושכר לחברת יוני-סקופ מערכות אופטיות והמבנה השני פנוי. הרוכש במסגרת עסקה זו הוא איש עסקים מקומי.

 

מה דעתך על מניית אספן גרופ:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
חברת אספן שבשליטת רוני צארום ובניהולו של אילן גיפמן ביצעה בתקופה האחרונה מספר מימושים נוספים של נכסים בבעלותה. בתחילת חודש דצמבר מכרה החברה את זכויותיה במרכז מסחרי באילת בתמורה לכ-8 מיליון שקל, בנוסף, מכרה החברה לאחרונה את חלקה (22.5%) בחברה המחזיקה בקרקע בשטח של כ-250 דונם בכפר יונה ברווח של כ-10 מיליון שקל.

 

במקביל, ביצעה החברה מספר רכישות של נכסים חדשים בארץ ובחו"ל. בסוף חודש דצמבר דיווחה חברת הבת של אספן גרופ, אספן נדל"ן, כי חברת בת זרה שבבעלותה חתמה על הסכם לרכישת בניין משרדים, הנמצא בלב אזור המשרדים של העיר שטוטגרט שבגרמניה, בתמורה לכ-28 מיליון שקל (כ-5.1 מיליון יורו). בנוסף, דיווחה החברה בחודש דצמבר כי רכשה נכס מניב באזור התעשייה קרית-מטלון שבפתח תקווה תמורת כ-15.2 מיליון שקל.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x