$
נדל"ן

פרסום ראשון: קנדה ישראל ואקרו נדל"ן זכו במכרז לרכישת מתחם רמז-ארלוזורוב בת"א

המחיר שישלמו החברות עבור הקרקע עומד על 305 מיליון שקל - כפול מהמחיר לו ציפו בעיריית ת"א. ההצעה השנייה בגובהה של חברת חבס היתה בסך 270 מיליון שקל, קבוצת הרכישה בהובלת ג.יפית הגישה את ההצעה הנמוכה ביותר - 175 מיליון שקל

דותן לוי 13:5424.02.10
קבוצת הרכישה בהובלת אקרו נדל"ן, שבבעלות צחי ארבוב ואילן קפון, וקנדה ישראל שבשליטת ברק רוזן ואסי טוכמאייר, הגישה את ההצעה הגבוהה ביותר על סכום של 305 מיליון שקל (לפני מע"מ) במכרז לרכישת המגרש במתחם רמז ליד גימנסיה הרצליה בתל אביב, המיועד להקמת מגדל מגורים יוקרתי.

 

מדובר באחת מחטיבות הקרקע היקרות בתל אביב הממוקמת בצפון הישן. למכרז הוגשו ארבע הצעות, ההצעה הגבוהה ביותר היא כאמור של אקרו נדל"ן וקנדה ישראל בסכום של 305 מיליון שקל, ההצעה הבאה היא של קבוצת חבס עם 270 מיליון שקל, ההצעה השלישית, של קבוצה משותפת של חברת דוניץ ומנחם אורן מבעלי חברת אורנים - בגובה של 222 מיליון שקל (הסכום המלא הוא 222,222,222) וההצעה הרביעית והנמוכה ביותר היא של קבוצת הרכישה שהובילה ג.יפית שנקראת "סגולה נדל"ן" בגובה של 175 מיליון שקל.

 

המחיר שהציעה קנדה ישראל גבוה פי 2 מהערכת שמאי שקיבלה העירייה למגרש בגובה של 150 מיליון שקל. מחיר זה משקף עלות קרקע ליחידה של 3.268 מיליון שקל. מדובר בקרקע בבעלות עיריית תל אביב עליה נמצא כיום חניון אחוזת חוף. על המגרש המשתרע על שטח של 1.8 דונם ניתן לבנות על פי התב"ע מגדל מגורים הכולל עד 108 יח"ד, בגובה של עד 30 קומות ובשטח של כ-20 אלף מ"ר.

 

אקרו נדל"ן וקנדה ישראל החלו בשיווק מוקדם של הדירות בפרויקט אשר כלל מסע פרסום נרחב, ולדבריהם הגיעו למכרז כשכל הדירות במגדל נמכרו. דירת הפנטהאוז - במחיר של 26 מיליון שקל המשקפים עלות של 52 אלף שקל למ"ר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x