שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

קבוצת הרכישה הגדולה בישראל: העיר החדשה תקים פרויקט של 1,400 יח"ד בראש העין

את הקרקע, בשטח של 360 דונם, תרכוש מחברה הנמצאת בבעלות קובי מימון; היקף המכירות הצפוי בפרויקט- 1.5 מיליארד שקל

דותן לוי 11:5908.02.10

קבוצת "העיר החדשה" של דרור הלוי ורביב צולר חתמה ביום חמישי האחרון על הסכם אופציה עם חברת מפעלי תחנות שבשליטת קובי מימון, להקמת פרויקט בן 1,400 יח"ד דיור ליד ראש העין, בצמוד למתחם של פנאי ומסחר. המתחם, אותו רכשה העיר החדשה ממפעלי תחנות, גובל עם ראש העין מצפון, בסמוך

לכבישים 5 ו-6, ולמחלף קסם, ונכלל בשטחה המוניציפאלי. היקף המכירות בפרויקט צפוי לעמוד על כ-1.5 מיליארד שקל. הסכם אופציה משמעותו שיש לעיר החדשה תקופה מוגבלת לתכנון המתחם ולשיווק הקרקעות.

 

מפעלי תחנות, חברה בת של נצבא, זכתה בקרקע במכרז של המינהל לפני כשנה לאחר שהציעה עבורה 137 מיליון שקל. יחד עם הוצאות הפיתוח והאגרות בהיקף של 192 מיליון שקל מדובר בסכום כולל של 329 מיליון שקל.

 

השטח כולו משתרע על כ-1,000 דונם. כ-360 דונם מיועדים לשכונת המגורים וכ-640 דונם מיועדים למתחם מסחר ובילוי. החודשים הקרובים יוקדשו לתכנון המתחם ורק לאחר מכן יחל השיווק.

 

מתחם המגורים מאפשר כיום בנייה של כ-1,100 יחידות דיור, ובשלב ראשון בכוונת קבוצת העיר החדשה לתכנן את המתחם ולבקש הקלות שיאפשרו את הקמתן של עד 1,400 יח"ד במגדלי יוקרה.

 

היקפו הבנוי הכולל של שטח המגורים בפרוייקט צפוי לעמוד על כ-200 אלף מ"ר מעל הקרקע. לשטחים אלו יתווספו חניונים תת קרקעיים. על פי התב"ע, שכבר אושרה, היקף הבנייה המתוכן באזור הפנאי צפוי לעמוד על כ-100 אלף מ"ר.

 

קבוצת העיר החדשה, מנוהלת על ידי דרור הלוי שמקים בימים אלה את פרויקט אסותא בתל אביב. בעבר הקים הלוי את היישוב כפר האורנים ליד מודיעין ואת פרויקט מגדלי ההייטק בתל אביב.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x