$
נדל"ן

דירה ב"נווה צדק על הים" נמכרה ב-10.5 מיליון שקל

הדירה, בשטח של 240 מ"ר, נמצאת בקומה 6 של המגדל בן 30 הקומות. שווי העסקה מגלם עלות של מעל 43 אלף שקל למ"ר

כתב כלכליסט 14:3505.01.10

דירה בשטח של כ-240 מ"ר במגדל המגורים "White City Residence" נווה צדק על הים, נמכרה בשבוע האחרון למשפחה ממרכז הארץ תמורת כ-10.5 מיליון שקל. שווי העסקה מגלם עלות של מעל 43 אלף שקל למ"ר.

 

הדירה נמצאת בקומה 6 של המגדל בן 30 הקומות, שבנייתו החלה לאחרונה, ברחוב יצחק אלחנן בתל אביב, ועתיד לכלול יחד עם מבנים נוספים שיקומו לצדו, כ-160 דירות. לדירה מרפסות צמודות בשטח של כ-90 מ"ר, והיא פונה לכיוון דרום-מערב.

 

מה דעתך על מניית צמח המרמן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

פרויקט נווה צדק על הים נבנה בימים אלה ברחוב יצחק אלחנן פינת התבור והינו בבעלות משותפת של חברת יורוקום נדל"ן, צמח המרמן, וקבוצת משקיעים מאירופה. הפרויקט כולל מגדל מגורים הצפוי להתנשא לגובה של 40 קומות, ויכלול כ- 160 דירות פאר הצופות לים וכן שדרת חנויות בוטיק הממוקמות בקומת הקרקע במבנה הפביליון הצמוד למגדל.

 

לדברי עמיר שאלתיאל, מנכ"ל חברת אלדר המשווקת את הפרויקט: "המשקיעים היום מחפשים אפיקים בטוחים והעובדה שהפרויקט נמצא בתנופת בנייה ובעל ליווי פיננסי, מחזקת את הרוכשים בהחלטה".

 

שאלתיאל מוסיף, כי "גם תושבי החוץ שעקבו אחר ההתפתחויות בישראל, בשנה האחרונה, מצאו כי דווקא ישראל הוכיחה חוסן כלכלי ושמרה על יציבות של מחירי הנדל"ן בתחומה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x