$
נדל"ן

בניית מגדל רוטשילד 17 בתל אביב תחל בימים הקרובים

יזמי המגדל, אקרו נדל"ן ופנגאיה ישראל, קיבלו השבוע היתר בנייה. במקביל לעבודות על המגדל עתידה להתחיל גם עבודת השימור על בית אדלר ובית ליטוינסקי הנמצאים במתחם. במקום ייבנה מגדל בן 20 קומות עם 64 דירות מגורים

אורי חודי 16:0007.12.09

בשורה רעה למחפשי החניה ברחובות רוטשילד ואחד העם בתל אביב. היום (ב') פונה החניון שנמצא בין הרחובות לקראת התחלת עבודות הבנייה של מגדל רוטשילד 17. את המגדל בונות החברות אקרו נדל"ן, בבעלות היזמים צחי ארבוב ואילן קפון, וחברת פנגאיה ישראל, בשליטת ברק רוזן ואסף טוכמאייר, שקיבלו

השבוע את היתר הבנייה מעיריית תל אביב.

 

במתחם שעליו עומד להיבנות המגדל, המשתרע על שטח של 2.5 דונם בין הרחובות רוטשילד ואחד העם, נמצאים שני בניינים לשימור, בית אדלר ובית ליטוינסקי. בימים הקרובים, כאשר יתחילו החברות בעבודות החפירה והדיפון למגדל, צפויה להתחיל גם עבודת השחזור והחיזוק של בניינים אלו.

 

מגדל המגורים ברוטשילד 17 עתיד להתנשא לגובה של 20 קומות ולכלול 64 דירות מגורים על שטח כולל של כ-15 אלף מ"ר. גודל הדירות המגדל עתיד לנוע בין 220 מ"ר ל-874 מ"ר לדירה.

 

מאקרו נדל"ן ופנגאיה ישראל נמסר כי עד כה נרכשו 54 דירות במגדל, כשבין הרוכשים ניתן למצוא את ראובן אדלר ואייל חומסקי, עו"ד אורי ברגמן, איתן ורוני איראני. אחת העסקאות הבולטות שנעשו במגדל הייתה מכירה של דירה בשטח של כ-600 מ"ר בעבור 25.5 מיליון שקל, מחיר המשקף 42.5 אלף שקל למ"ר. הדירה נמכרה ליהודי תושב חוץ.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x