שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

שיכון ובינוי נדל"ן מוכרת כשליש ממגרש בנתניה לקבוצת רכישה תמורת 37 מיליון שקל

מיקום המגרש הוא בצפון שכונת עיר ימים בסמיכות לשכונת האירוסים, והוא מיועד לבניית 215 דירות בשלושה בניינים, כך שעל החלק שנמכר יוכלו הרוכשים לבנות בניין של כ-70 דירות

אורי חודי 18:1301.12.09

שיכון ובינוינדל"ן מקבוצת אריסון מוכרת כ-30% ממגרש הנמצא בבעלותה במתחם עיר ימים בנתניה בעבור כ-37 מיליון שקל. ל"כלכליסט" נודע כי החברה מוכרת את השטח לקבוצת רכישה.

 

עוד נודע ל"כלכליסט" כי קבוצת הרכישה במקום אורגנה על ידי קרובי משפחה של יצחק תשובה, וכי הקבוצה התארגנה תוך 3.5 חודשים. קבוצת הרכישה נמצאת כעת בשלב הגשת התוכניות להיתרים וככל הנראה תצא לבנייה תוך מספר חודשים.  

 

מיקום המגרש הוא בצפון שכונת עיר ימים בסמיכות לשכונת האירוסים, ובמקום ייבנו 68 דירות שיכללו דירות 5 חדרים, דופלקסים ופנטהאוזים. את הפרויקט תכנן האדריכל אילן פיבקו, עו"ד הקבוצה הוא עו"ד אמיר חן ואת הקבוצה מלווה בנק דיסקונט למשכנתאות.  

 

החברה דיווחה היום כי: "בגין העסקה, אם תושלם, צפויה החברה לרשום בדוחותיה הכספיים השנתיים המאוחדים לשנת 2009 רווח (לפני מס) בסך של כ-30 מיליון שקל".

 

נכון להיום, אכלסה החברה שני בניינים במתחם, בניין נוסף נמצא בשלבי אכלוס,ושני בניינים נוספים נמצאים בבנייה. במקביל בונה החברה, בשותפות עם חברת אזוריםשל שעיה בוימלגרין, קניון בשכונה העתיד להשתרע על פני שטח של 58 דונם ולכלול 70 אלף מ"ר שטח בנוי.

 

בשכונה כולה מתוכננים להיבנות בסופו של דבר כ-4,640 יחידות דיור בסך הכל, כ-3,150 חדרי מלונאות והקניון.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x