שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

סקר: למרות הטרנד - הישראלים מעדיפים דירה מקבלן ולא מקבוצת רכישה

עם זאת, רוב הנשאלים סבורים כי המחיר שמציעות קבוצות הרכישה אטרקטיבי יותר מהמחיר שיקבלו אם ירכשו דירה ישירות מקבלן

אורי חודי 15:3729.11.09
מספר הישראלים המעדיפים לקנות דירה מקבלן יותר גבוה באופן משמעותי ממספר הישראלים שיעדיפו לרכוש דירה במסגרת קבוצות רכישה. כך עולה מסקר שערכה המכללה האקדמית נתניה לקראת כנס שיקיים השבוע בית הספר למשפטים במכללה, העתיד לעסוק בבעייתיות בפעולות קבוצות רכישה.

 

על פי הנתונים, 29.6% מהנשאלים מעדיפים לרכוש דירה מקבלן לעומת 13.1% במסגרת קבוצות רכישה, 39.7% טענו כי שתי האפשרויות דומות ו-17.6% אינם יודעים.

 

מהסקר, שנערך על ידי חברת "מחקרי שיווק מתמחים-מוניטור" בקרב מדגם של 500 גברים ונשים בגילאי 65-18, עולה נתון מעניין נוסף, המראה כי למרות שרוב הנשאלים ענו כי הם מעדיפים לרכוש דירה מקבלן, הם עדיין סבורים שהמחיר בקבוצת רכישה יהיה אטרקטיבי יותר. 63.9% מכלל הנשאלים חושבים שמחיר דירה במסגרת קבוצת רכישה יהיה זול יותר, 13.3% חושבים שאין הבדל במחיר ו-3.4% חושבים דווקא שמחיר דירה הנרכשת מקבלן יהיה נמוך יותר. 19.5% מהנשאלים בחרו לענות כי הם אינם יודעים.

 

עוד על פי הסקר, הציבור אינו "קונה" את טענת הקבלנים שרכישת דירה בקבוצות רכישה מסוכנת יותר מאשר אצל קבלן. רק 27.3% מקבלים טענה זו, 35.6% סבורים שרמת הסיכון זהה ו-18.5% אפילו חושבים שרמת הסיכון ברכישת במסגרת קבוצות רכישה אף נמוך יותר. גם לשאלה זו, אחוז גבוה יחסית מהנשאלים (18.5%) בחר לענות כי הוא לא יודע את התשובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x