שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

עשו עסקה: סניף חדש של קרוקס בגן העיר

החנות משתרעת על פני 40 מ"ר, ודמי השכירות עומדים על 160 שקל למ"ר; רשת גולברי שכרה חנות 90 מ"ר בקניון "מול הים" באילת בשכירות של 125 דולר למ"ר לחודש

כתב כלכליסט 09:0229.11.09
פתח תקווה: רשת ללין, העוסקת בלייפסטייל ומוצרי טיפוח, שכרה חנות של 43 מ"ר בקומת החנויות התחתונה בקניון הגדול בעיר, בדמי שכירות של 287 שקל למ"ר. ההסכם נחתם לעשר שנים.

 

נצרת: רשת הבוטיקים "קסידי בוטיק" מתרחבת ופותחת חנות חדשה בקניון "ביג פאשן" בשטח של 60 מ"ר,

בדמי שכירות של 60 דולר למ"ר. ההסכם נחתם לתקופה של שלוש שנים.

 

ירושלים: מסעדת הפינג'אן ברחוב אגריפס הסמוך לשוק מחנה יהודה עברה בעלות ונפתחה מחדש. המסעדה משתרעת על פני 60 מ"ר, וחוזה השכירות החדש שנחתם עומד על 5,500 שקל לחודש שהם 91.6 שקל למ"ר.

 

חדרה: רשת ENTER לאופנת הבית ומתנות פותחת סניף בקניון לב חדרה בשטח של 90 מ"ר, בדמי שכירות של 50 דולר למ"ר. ההסכם נחתם לחמש שנים עם אפשרות הארכה לחמש שנים נוספות.

 

פתח תקווה: רשת TOP 10 לתחום האקססוריז שכרה חנות בשטח של 40 מ"ר בקומת החנויות התחתונה בקניון הגדול בעיר, בדמי שכירות של 488 שקל למ"ר. ההסכם נחתם לתקופה של שלוש שנים.

 

תל אביב: מעצבת האופנה גלית לוי פתחה חנות עודפים חדשה ברחוב דיזנגוף בשטח של 40 מ"ר, בדמי שכירות של 200 שקל למ"ר.

 

תל אביב: מעצבת האופנה טל בק פותחת חנות עודפים חדשה בבית טפר בשטח של 30 מ"ר, בדמי שכירות של 56 שקל למ"ר. ההסכם נחתם לשלוש שנים עם אופציה לשלוש שנים נוספות.

 

תל אביב: רשת קרוקס פותחת סניף חדש בגן העיר. החנות החדשה משתרעת על שטח של 40 מ"ר, ודמי השכירות במקום עומדים על 160 שקל למ"ר. החוזה נחתם לתקופה של חמש שנים עם אופציות נוספות של חמש שנים כל אחת.

 

אילת: רשת האופנה גולברי שכרה חנות על שטח של 90 מ"ר בקניון "מול הים" באילת דמי השכירות עומדים על 125 דולר לחודש, החוזה נחתם לתקופה של עשר שנים.  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x