שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

שיכון ובינוי תבנה לופטים בחיפה

מדובר בתוכנית שאישרה הועדה המקומית הכוללת 135 דירות במתחם קמפוס הנמל בעיר התחתית. יזמית הפרויקט היא חברת שיכון ובינוי מקבוצת אריסון

אורי חודי 19:3418.11.09

לידיעת תושבי חיפה, הועדה המקומית לתכנון ובנייה בעיר אישרה תוכנית הכוללת הקמת לופטים בעיר התחתית.

 

מדובר בפרויקט של חברת שיכון ובינוי מקבוצת אריסון, במסגרתו ייבנו 135 דירות בנות 2 עד 4 חדרים, חלקן דירות לופט, בבניין בן 8 קומות.

 

 

מה דעתך על מניית שיכון ובינוי:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה
מה חושבים הגולשים ?
     
93% 0% 7%

 

הפרויקט ממוקם במתחם בית החירות ברחוב הנמל ושייך למתחם קמפוס הנמל, אותו מקדמת העירייה במהלך שלוש השנים האחרונות.

 

בעיריית חיפה מספרים כי כבר ב-2001 אושרה במקום תוכנית שייעדה את המגרש למסחר ומשרדים בבנין בן 10 קומות. בשנת 2008 הגישו בעלי הקרקע שינוי לתכנית במסגרתה ביקשו תוספת שימוש למגורים. התכנית אושרה בשנת 2009 ובמסגרתה נקבע כי החברה תוכל לבנות במקום 80 יחידות דיור בלבד.

 

לאחר האישור, בחנה החברה שנית את תמהיל הדירות הרצוי במקום והגיעה למסקנה כי יש ליעדו בשלמות למגורים, בתמהיל המבוסס בעיקר על דירות קטנות. כאמור, עיריית חיפה אישרה את התוכנית החדשה, המונה 135 דירות קטנות.

 

 

 

מתחם קמפוס הנמל, שהפרויקט המדובר הוא חלק ממנו, הוא פרויקט שנועד לשנות את פני המתחם שכולל מבני משרדים, מבני ציבור ועסקים שונים שננטשו או עברו מקום במשך השנים. מתחם קמפוס הנמל תחום בין רחובות העצמאות והנמל, רחוב קדושי בגדד ורחוב יוסף ליפשיץ. המתחם כולו נמצא בשנים האחרונות בתהליך הכולל שיקום רחוב הנמל, שיפוץ חזיתות, חידוש תשתיות ויצירת חניונים.

 

יש לציין כי הפרויקט נמצא כעת בשלבי תכנון ראשוניים ובנייתו צפוייה להתחיל רק עוד כשנתיים. בחברת שיכון ובינוי מקבוצת אריסון אישרו את הפרטים.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x