$
נדל"ן

עשו עסקה: רשת Last Price שכרה חנות במגדלי תל אביב

וגם: 60 שקל למ"ר לחודש זה הסכום שמשלמת לינדו מוצרי קוסמטיקה לשכירת 31 מ"ר ברחוב נחלת יצחק בת"א. ההסכם נחתם לשלוש שנים

כתב כלכליסט 08:0608.11.09

תל אביב: חברת קרני תכלת־אלקבס מקבוצת ניסקו שכרה 1,000 מ"ר בשתי קומות ברחוב ראול ולנברג, בדמי שכירות של 85 שקל למ"ר לחודש.

 

תל אביב: רשת Last Price שכרה חנות של 46 מ"ר במגדלי תל אביב ברחוב נחלת יצחק, בדמי שכירות של 60 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשנה עם אופציה
לשתי תקופות נוספות בנות שנתיים כל אחת.

 

תל אביב: רשת היוגורט YOYO שכרה חנות של 26 מ"ר במגדלי תל אביב ברחוב נחלת יצחק, בדמי שכירות של 90 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשלוש שנים עם אופציה לשתי תקופות בנות שלוש שנים כל אחת.

 

חיפה: הרשת הספרדית Imaginarium שכרה שטח של 250 מ"ר בגרנד קניון, בדמי שכירות של כ־250 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשלוש שנים.

 

בת ים: רשת מרפאות פרופורציה שכרה 160 מ"ר לפתיחת מרפאה במבנה שבמתחם בית החולים מ.ר.ב ברחוב ברדיצ'ב, בדמי שכירות של 15 דולר למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לעשר שנים.

 

ירושלים: מסעדת הפינג'אן הוותיקה חידשה את חוזה השכירות ברחוב אגריפס בירושלים בשטח של 60 מ"ר, בדמי שכירות של 92 שקל למ"ר לחודש.

 

בארות יצחק: רשת מוצרי התינוקות בייבי־סטאר שכרה חנות של 689 מ"ר, בדמי שכירות של 40 שקל למ"ר לחודש. ההסכם נחתם לשנתיים עם אופציה לשתי תקופות נוספות בנות שלוש שנים כל אחת.

 

דיווחו: IBC מבני תעשיה, אנגלו־סכסון

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x