שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

קבוצת הלה תקים פרויקט פינוי־בינוי ברמת השרון

ל"כלכליסט" נודע כי החברה שבבעלות רפי אלאלוף תפנה שני בנייני מגורים שבהם 31 דירות ברחוב הרב קוק בשכונת נווה מגן ותחליפם בשני בניינים עם 94 דירות

דותן לוי 09:3426.10.09

קבוצת הלה שבבעלות היזם רפי אלאלוף תבצע פרויקט פינוי־בינוי ברחוב הרב קוק שבשכונת נווה מגן ברמת השרון, כך נודע ל"כלכליסט". בכוונת החברה לפנות שני בנייני מגורים בני שלוש קומות ו־31 דירות כל אחד, ובמקומם להקים שני בניינים בני חמש קומות ו־94 יחידות דיור.

 

בשלב הראשון

הוחתמו כל הדיירים בפרויקט; מדובר בשלב שנחשב אחד החסמים העיקריים בפרויקטים לפינוי־בינוי, וקיימים עשרות פרויקטים שנתקעו לאחר שלא עברו את השלב הזה. כעת נערך אלאלוף לשלבים הבאים, הכוללים תכנון מפורט של המתחם, הצגתו לעירייה וקבלת אישור של הוועדה המקומית ומשרד הבינוי והשיכון. לפי הערכת היזם, הפרויקט יתחיל בעוד כשנה. בפרויקט מתוכננות דירות בנות 90–140 מ"ר וכל דייר שמפונה יקבל תוספת של חדר בדירתו הנוכחית.

 

ברוב רחוב הרב קוק ברמת השרון יש בתים צמודי קרקע, אך בחלקו הצפוני כמה בנייני רכבת ישנים שבהם מתוכנן הפרויקט. ברמת השרון עומדים כעת על הפרק כשלושה־חמישה מתחמי פינוי־בינוי, שעדיין לא החלו. לפי אתר משרד השיכון, אתרים אלה ממוקמים ברחובות הצעירים, יוספטל ורקפת. לדברי מאיר דורון, סגן ראש עיריית רמת השרון, בקרוב תחל בנייתם של הפרויקטים ברחובות הצעירים ויוספטל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x