$
נדל"ן

קבוצות הרכישה מגיעות לדרום

חברת רמות מגבשת קבוצת רכישה בבאר שבע לבנייה של בניין בן 13 קומות ו-130 יחידות דיור. מארגני הקבוצה מייעדים את הפרויקט למשקיעים שישכירו את הדירות לסטודנטים ואנשי צבא

אורי חודי 17:1604.10.09

קבוצות הרכישה מגיעות גם לדרום הארץ. חברת שיווק הנדל"ן רמות מתחילה בימים אלה בארגון קבוצת רכישה למגדל מגורים, שייבנה ברחוב אלכסנדר ינאי 12, בסמוך לאוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע.

 

מדובר במגדל בן 13 קומות, שיכלול 130 יחידות דיור, ומיועד למגורי סטודנטים, אנשי סגל

אוניברסיטאי ורפואי, ואוכלוסיית משרתי הקבע שתגיע לעיר במסגרת העתקת בסיסי המודיעין לדרום. על פי התכנון מחצית מהדירות בפרויקט יהיו יחידות דיור המחולקות לשתי דירות סטודיו נפרדות בשטח בנוי של כ-35 מ"ר. מחצית הדירות הנותרות יכללו 3 חדרים בשטח בנוי של כ- 70 מ"ר.

 

את הקרקע עליה מתוכנן הבניין, שגודלה 1.4 דונם, עתידה לרכוש קבוצת הרכישה בעבור כ-20.8 מיליון שקל. כל אחד ממצטרפי הקבוצה מתבקש להעמיד הון עצמי בסך של כ-160 אלף שקל ואומדן מחירי הדירות בפרויקט עומד על החל מ-460 אלף שקל.

 

ממארגני קבוצת הרכישה נמסר כי: "במידה והדבר יאושר על ידי 70% מהקבוצה, תיבחר חברת ניהול שתתחייב לתשואה מובטחת של 6% נטו בחוזה ל-10 שנים. במקרה ובו תיבחר חברת ניהול , יוצע לדיירים בבניין חדר כושר מאובזר ומצויד, פאב לסטודנטים, חדר לימוד קומתי הכולל פינות ישיבה, פינת מחשב ואינטרנט ופינת שתייה, ועוד". עוד נמסר כי הליך תכנון הפרויקט כבר הושלם, ומיד עם סיום התגבשות הקבוצה ייבחר קבלן ביצוע באמצעות מכרז. עבודות הבנייה במקום צפויות להימשך כ-18 חודשים מיום תחילתן.

 

ד"ר חיים גולובנציץ, מבעלי חברת רמות המארגנת את קבוצת הרכישה, מספר: "בעידן בו אחוז הרוכשים דירות להשקעה נמצא בסימן עליה, נחשבת באר שבע לעיר בה התשואה על דירות להשכרה גבוהה באופן יחסי לתשואות אותן ניתן להשיג על נכסים למגורים ברחבי הארץ. ברוב המקרים מדובר על רכישת נכס שיושכר לסטודנטים שמספרם בעיר הדרומית מגיע לכ-35 אלף . עד עתה, ניתן היה לרכוש בבאר שבע למטרות השקעה בעיקר דירות ישנות , בנות עשרות שנים שהתחזוקה שלהן מסכנת את גובה התשואה , ואילו עכשיו מדובר על פרויקט חדש. בבאר שבע מנשבת רוח חדשה של פעלתנות בתחום הנדל"ני ולהערכתי, הגעת צה"ל לאזור בשנים הקרובות יגרור השבחה בשווי הנדל"ן בעיר ויצמצם בהדרגה את הפערים בינה לבין אזור המרכז".

 

רמות יזמות ושיווק נדל"ן נמצאת בבעלות ד"ר חיים גולובנציץ וליאור רוט, ועוסקת בשיווק פרויקטים, ארגון קבוצות רכישה וייזום פרויקטים בחו"ל בתחום המגורים. החברה ארגנה מספר קבוצות רכישה בפתח תקווה ובמודיעין.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x