$
נדל"ן

למעלה מעשרת אלפים דולר למ"ר במגדל נווה צדק

בפרויקט נווה צדק על הים נמכרו חמש דירות בשטח ממוצע של 144 מ"ר, בסכום כולל של 26 מיליון שקל. מנכ"ל יורוקום נדל"ן: ההתעוררות בשוק הנדל"ן משביעה רצון ודומה לביקושים שהיו טרם המשבר

אורי חודי 16:3109.09.09

יורוקום נדל"ן וצמח המרמן מכרו חמש דירות במהלך חודש אוגוסט בפרויקט היוקרה נווה צדק על הים בעבור סכום כולל של כ-26 מיליון שקל.

 

מדובר בשלוש עסקאות שנחתמו מול שני לקוחות ישראלים ותושב חוץ אחד. בשתיים מתוך העסקאות חוברו יחד שתי דירות סמוכות. כל הדירות שנמכרו ממוקמות

בין הקומה ה-15 לקומה ה-20 במגדל, ושטחה הממוצע של כל אחת מהדירות שנמכרו עומד על כ-144 מ"ר.

 

"בעסקאות האחרונות חצינו את רף העשרת אלפים דולר למ"ר בפרויקט", מוסר ראובן סגן-כהן, מנכ"ל חברת יורוקום נדל"ן, "ההתעוררות בענף כולו, מקרינה ללא ספק גם על מגדלי היוקרה ורמת הביקושים לדירות בחודשים האחרונים משביעה רצון ודומה לביקושים שהיו טרם המשבר.

 

רוכשי הדירות בפרויקט כיום אינם מחפשי מציאות, מדובר בקהל שהינו ברובו קהל מקומי המכיר את איכויות הפרויקט וסביבתו, אלו הלקוחות שהמתינו להתבהרות ולהתייצבות המצב במשק, ולמעשה הבשילו כעת לקניה".

 

עד כה נחתמו חוזים ל-29 דירות בפרויקט מתחילת השיווק, בהיקף כולל של כ-118 מיליון שקל. מהחברות נמסר כי בנוסף חתמו על זיכרון דברים ל-14 דירות נוספות במגדל, בהיקף כספי של כ-60 מליון שקל.

 

פרויקט "נווה צדק על הים" ממוקם בין הרחובות יצחק אלחנן, מוהליבר והתבור ומונה כ- 168 דירות, במגדל בן 30 קומות כאשר יזמי המגדל בוחנים את האפשרות להגביהו בעשר קומות נוספות. כדי לעשות זאת יצטרכו היזמים לפתח ולהקים שדרה שתחבר בין שדרות רוטשילד לרחוב אלחנן.

 

מהיזמים נמסר כי בימים אלה פועלות החברות להגשת תוכנית מתאר להקמת שדירה חדשה לוועדה המחוזית, זאת לאחר אישור התוכנית בוועדה המקומית. כמו כן, כדי להגביה את המגדל על החברות יהיה לבצע מטלות ציבוריות הכוללות פינוי בית הספר בנות יעקב, בניית בית ספר חלופי על קרקע שהחברה רכשה בבני ברק והקמת בית כנסת וגן ילדים.

 

כחלק מהפרויקט ובצמוד למגדל, יוקם מבנה נוסף בן חמש קומות שיכלול דירות דופלקס ודירות לופט. צפי המכירות הצפוי מהפרויקט עומד על כ-825 מיליון שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x