נדל"ן

פרסום ראשון: בסר רכשה קרקע מקרן פייר בהוד השרון

העסקה נסגרה במחיר של 33 מיליון שקל עבור 2.5 דונם, עליהם יוקם מגדל שבונה קבוצת רכישה בהובלת בסר

שי פאוזנר ואורי חודי 16:4404.06.09

בסר חתמה על העסקה לרכישת הקרקע למגדל הראשון שלה בהוד השרון מקרן פייר. בשלב הראשון שילמה לקרן פייר 16.5 מיליון שקל עבור הקרקע. קרן פייר, שבשליטת שלמה גרופמן וזלמן שובל, מוכרת את הקרקע בהוד השרון תמורת סכום הצפוי לעמוד על כ-33 מיליון שקל.

 

מדובר בקרקע בשטח של כ-2.5

דונם הממוקמת ברחובות דרך השרון והתלמיד בהוד השרון, עליה מתכוונת חברת בסר להקים מגדל מגורים. בסר תשלים הרכישה בתוך מספר ימים.

 

שלמה גרופמן יו"ר קרן פייר, מסר, "איננו עוסקים במכירת קרקעות אלא שמכירת קרקע זו מהווה הזדמנות עסקית שתניב תשואה מידית למשקיעי הקרן. לדבריו, "הקרקע נמכרה לחברת בסר לאחר פיתוח והשבחה".

 

נחשון קיוויתי, מבעלי קבוצת בסר סיפר ל"כלכליסט" כי העסקה נסגרה היום (ה') לאחר שכל 81 חברי קבוצת הרכישה חתמו על הסכם השיתוף והקבוצה נסגרה. עוד מספר קיוויתי כי הבנק המלווה של הפרויקט הוא בנק מזרחי טפחות, ואומדן עלות ההקמה היא כ-116 מיליון שקל.

 

"אנחנו מגישים תוכנית בהתאם לתב"ע (תוכנית בניין עיר) המאושרת במקום" מספר קיויתי, "וברגע שנקבל היתר בנייה נתחיל בעבודה. להערכתי מדובר בכארבעה חודשים. במקביל לפרויקט זה אנחנו בוחנים היום שלושה מיקומים נוספים בחלקה המזרחי של העיר להקמת קבוצות רכישה נוספות".

 

נציין כי כפי שנחשף ב"כלכליסט", בסר, שבבעלות נחשון קיוויתי וקלמן סופרין, ארגנה קבוצת רכישה להקמת המגדל הגבוה בהוד השרון, שיכלול 23 קומות. המגדל, שיוקם בהשקעה של 120 מיליון שקל, ייבנה על קרקע שתרכוש הקבוצה מקרן פייר. להערכת בסר, מרגע קבלת ההיתרים אכלוס הבניין יתאפשר בתוך שנתיים.

 

המגדל יכלול 81 יחידות דיור בנות 4-5 חדרים. לדברי קיוויתי, המחיר שתציע הקבוצה יהיה נמוך בכ־25% בהשוואה לדירות דומות באזור. מחיר דירת 4 חדרים בשטח של 135 מ"ר ברוטו יהיה החל מ־1.05 מיליון שקל, מחיר דירת 5 חדרים בשטח של 147 מ"ר - החל מ־1.3 מיליון שקל. זאת בעוד דירה דומה באזור זה נמכרת בתמורה ל־1.6 מיליון שקל, לדבריו. נוסף על כך, מחירה של דירת הפנטהאוז נאמד ב־2 מיליון שקל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x