שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בלעדי - מצטופפים באמדוקס: 10,000 מ"ר שטחי משרדים יפונו בהוד השרון; העובדים יעברו לרעננה

הקשיים של ענקית הבילינג הישראלית מביאים אותה לוותר על כמעט חצי מגודל הסניף באזור התעשייה נאמן, בו היא משלמת כ-13 דולר למ"ר בחודש. החברה תוותר על חדרי האוכל והכושר בבניין. מרכז ההדרכה דווקא יישאר

דותן לוי 11:4620.05.09

ענקית הביליניג הישראלית אמדוקס תפנה בתקופה הקרובה למעלה מעשרת אלפים מ"ר של שטחי משרדים מסניף החברה בהוד השרון, כך נודע ל"כלכליסט". בכוונת החברה להעביר את מרבית עובדי הסניף למטה החברה ברעננה וכן לסגור את חדר האוכל וחדר הכושר בהוד השרון. מרכז ההדרכה של החברה מתוכנן דווקא

להישאר בהוד השרון.

 

לאחרונה דיווחו עובדים באזור התעשיה נאמן, הממוקם בחלקה הדרומי של הוד השרון, כי קומות שלמות בבניין של אמדוקס עומדות נטושות ללא שימוש. אתמול (ג') כבר קיבלו עובדי הסניף ברעננה הודעה רשמית, על כך שעובדי הוד השרון יעברו אל הסניף שלהם.

 

בניין אמדוקס בהוד השרון מוחזק בחלקים שווים על ידי אשטרום נכסים ומבטח שמיר. לחברה כ-30 אלף מ"ר מתוכם, מאכלסת אמדוקס כ-18 אלף. קומפלקס המשרדים משתרע על שטח של 30 דונם וכולל שני בניינים בני 8,000 מ"ר ובניין גבוה של 14 קומות, בשטח של כ-20 אלף מ"ר. כמו כן, כולל המתחם חניונים תת-קרקעיים בשטח של 20 אלף מ"ר וכן מגרש חניה לכ-500 חניות.

 

דמי השכירות במתחם הם כ-11 דולר למ"ר ובנוסף - תשלום של 2 דולר למ"ר לחודש לחברת הניהול, שמבוצע על ידי אשטרום עצמה.

 

אמדוקס נמצאת במתחם מאז 1997 ובשנת 2006 חידשה את החוזה שלה עד לשנת 2011. בתוך כך, לאור תגובת חברת אשטרום, כי אינה מודעת לפינוי השטחים, ההערכות הן כי בכוונת אמדוקס להכניס לבניינים שוכרי משנה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x