שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בזק תשכיר 4,000 מ"ר של משרדים ברמת גן

בזק תשכיר שתי קומות (7 ו־10) וקומת מרתף בבית אבגד במתחם הבורסה, ואת קומת הקרקע וקומת המרתף בבית בכור

דותן לוי 23:4311.04.09

Bחברת בזק ממשיכה בהשכרת נכסיה לשם התייעלות: לאחרונה העמידה החברה כ־4,000 מ"ר שטחי משרדים להשכרה בשני בניינים ברמת גן.

 

בזק תשכיר שתי קומות (7 ו־10) וקומת מרתף בבית אבגד במתחם הבורסה, ואת קומת הקרקע וקומת המרתף בבית בכור שברחוב ז'בוטינסקי 55. לפי נתונים של חברת

ייעוץ הנדל"ן אינטר ישראל, דמי השכירות באזור הבורסה נעים בין 80 ל־90 שקל למ"ר. בניין אבגד נחשב לבניין ישן, ולכן השכירות תהיה זולה יותר.

 

לפני כחודש פורסם ב"כלכליסט" כי בזק החליטה למכור 4 מנכסיה בתל אביב שיצאו מכלל שימוש.

 

הנכס הראשון הוא מרכזיית דן מבואות, הנמצאת ברחוב משה סיני בשכונת צהלה. מדובר בבניין משרדים בן 4 קומות בשטח בנוי של 1,700 מ"ר. להערכת שמאית המקרקעין נחמה בוגין שווי הבניין נאמד ב־8.5 מיליון שקל, ללא התייחסות לזכויות בנייה נוספות למגורים. נכס נוסף הוא מרכזיית רמת אביב, הנמצאת מול האוניברסיטה ברחוב הופיין. מחירו של הנכס שמשתרע על 1,800 מ"ר בנוי נאמד ב־9 מיליון שקל.

 

הנכס השלישי המוצע למכירה הוא מרכזיית ויצמן, הנמצאת ברחוב ויצמן ליד כיכר המדינה. לדברי שמאי המקרקעין עופר כהן מרמת גן, מדובר בבניין שחלקו מיועד למגורים ומשתרע על שטח בנוי של 4,500 מ"ר. ההערכה היא ששווי הבניין הוא כ־35 מיליון שקל.

 

הנכס הרביעי הוא מרכזיית צפון, הנמצאת בסמוך לרחובות אבן גבירול, אנטוקולסקי ושטרוק. מדובר בבניין המשתרע על שטח של 3,200 מ"ר וערכו נאמד ב־28 מיליון שקל. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x