שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

שוק ההרחבות: בקיבוץ פרוד מציעים 7 חדרים במיליון שקל

במסגרת "יום קליטה" שיוזמות חברת אמפא-מליבו, המועצה האזורית מרום גליל והרשות לפיתוח הנגב והגליל, יוצעו למתעניינים בתים צמודי-קרקע בהרחבה של הקיבוץ, על מגרשים של עד 450 מ"ר

שי פאוזנר 13:5410.04.09

חברת אמפא-מליבו, מועצה אזורית מרום גליל והרשות לפיתוח הנגב והגליל, ינצלו את צעדת מירון המסורתית, שתתקיים ב-13 לאפריל, למכירה של נכסים בהרחבה של קיבוץ פרוד.

 

שלושת הגופים מסרו, כי במסגרת מה שהם מכנים "יום הקליטה", יוצעו בהרחבה בתים צמודי-קרקע של שלושה עד שבעה

חדרים. הנכסים כוללים בתים על מגרשים של 450-500 מ"ר, במחירים שנעים בין 700 אלף למיליון שקל. את סכום השיא של מיליון שקל ידרשו היזמים עבור בית בן 7 חדרים, על מגרש של חצי דונם.

 

לא מדובר במחיר יוצא דופן לסוג זה של נכסים. כך למשל, בתים של 3-7 חדרים, בשטח בנוי של בין 123 מ"ר ועד ל-202 מ"ר, על מגרשים של כ-500 מ"ר בהרחבה של קיבוץ דביר בנגב הצפוני, ניתן כיום לרכוש במחירים של 890 אלף ועד ל-1.25 מיליון שקל.

 

קיבוץ פרוד נמצא בגבול שבין הגליל העליון והגליל התחתון וממוקם דרומית לעיר צפת. הקיבוץ נמצא בגובה 400 מטר מעל פני-הים וצופה אל הרי הגליל, בקעת בית-הכרם ונחל פרוד. הקיבוץ נחשב לאטרקציה תיירותית ומייצר שמן-זית.

 

רענן אלוני, מנכ"ל אמפא-מליבו, אמר בסוף השבוע, כי "מועד יום הקליטה נבחר, על-מנת לאפשר לצועדים בצעדת הר מירון, כמו גם לעם ישראל, המצוי בעיצומה של חופשת הפסח, להשתתף בו. אנו מקווים, כי ביום זה החוויה שתוענק לבאים תהיה מהנה ותגרום להם להתאהב בקיבוץ פרוד ולעבור אליו".

 

אמפא-מליבו היא שותפות מליבו-בנייה, חברות הייזום אלוני רענן, זיו ייזום והשקעות ואמפא-נדל"ן, של שלומי פוגל ומשפחת נקש. החברה נחשבת לבולטת בשוק ההרחבות הקהילתיות בקיבוצים וביישובים בכל רחבי הארץ. בין היישובים בהם קיימות הרחבות שהקימה, או מקימה החברה כיום: שדה נחמיה, כפר בלום, מחניים, מצפה נטופה, אלומות, פרוד, מעגן, מצפה אביב, תלמי אלעזר, מגל ודביר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x