שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

פורסמו מכרזי שכירות למבנים האחרונים במתחם תחנת הרכבת על גבול ת"א-יפו

מדובר בשני מבנים, האחד מיועד למסחר קמעוני ולגלריות אומנות והשני מיועד למשחקייה לילדים ולבר/בית קפה. הזוכה יוכל להפעיל את המבנים בתמורה להליך מקיף של שיפוץ ושימור

דותן לוי 15:0718.03.09

שניים מהמבנים האחרונים במתחם תחנת הרכבת (מנשייה) על גבול תל אביב יפו פורסמו במכרזי שכירות על ידי חברת עזרה וביצרון, חברה בבעלות עיריית תל אביב. מדובר במבנים מספר 3 ו-6 במתחם. מבנה 3 מיועד למסחר קמעוני ולגלריות אומנות, ומבנה 6 מיועד למשחקייה לילדים ולבר/בית קפה.

 

המכרז

שנפתח היום זהה במתכונתו למכרזים קודמים במתחם לפיהם היזם הזוכה יוכל להפעיל את המבנים בתמורה להליך מקיף של שיפוץ ושימור. במכרז הקודם, ל-16 המבנים בתת מתחם וילנד, זכתה קבוצה משותפת המורכבת מחברת ויתניה של דלק נדל"ן וחברת פלורנטין שבבעלות אבי מורדוך, שמבצע גם את פרויקט התחנה בירושלים. כל העבודות יתבצעו על חשבון היזמים, שמקבלים בתמורה את הזיכיון להפעלת המתחם לעשר שנים, עם אופציה לחמש שנים נוספות. נוסף על כך תשלם החברה 55 אלף שקל מדי חודש. אותה קבוצה, זכתה גם במכרז נוסף למבנה תחנת הרכבת בו עתיד להיות מוקם מרכז מבקרים ולצידו בית קפה. במכרז נוסף לבניין טרמינל הסחורות בתת מתחם תחנת הרכבת זכה מועדון היקב.

 

מתחם התחנה כולל שני תתי מתחמים - תת מתחם של משפחת וילנד הטמפלרית הכולל 16 מבנים ותת מתחם תחנת הרכבת הכולל 4 מבנים. בנוסף, נתרמו על ידי רכבת ישראל שני קרונות ישנים שישופצו, יוצבו בתת מתחם תחנת הרכבת ויועמדו לרשות חברת עזרה וביצרון. המתחם משתרע על שטח של כ-16 דונם ובו קיימים 18 מבנים לשימור ושיקום ו-7 מבנים לשיפוץ, בשטח של כ-5,600 מ"ר. עוה"ד יאיר סלומון וסמדר נוקד, ממשרד י. זלצמן, גילת, קנולר, גראוס, סלומון ושות ליוו את עיריית תל אביב בכל הליכי המכרז, ההשכרה וניהול המתחם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x