שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

תמ"א 38: אשדר תחזק בניין ברעננה מפני רעידות אדמה

במסגרת השיפוץ יקבלו הדיירים תוספת של חדר לכל דירה. העלות תמומן מבניית ארבע יחידות דיור נוספות שתבנה החברה

אורי חודי 15:5925.02.09

האם המצב הכלכלי יעודד יזמים ובעלי נכסים לפנות לאפיקים שעד כה הוזנחו כגון חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה? בימים האחרונים נסגרה עסקה ברחוב הרצוג 11 ברעננה לחיזוק בניין בן ארבע קומות, שייעשה באמצעות חברת אשדר.

 

הבניין שישופץ כולל 16 דירות מגורים, ובמסגרת העסקה יחוזק

נגד רעידות אדמה, תותקן מעלית, כל דירה תזכה לתוספת בנייה של חדר וייערך שיפוץ כללי למעטפת הבניין, ללובי, לחדרי המדרגות ולקומת הקרקע. החניה תורחב ולכל דירה תתווסף גם מרפסת שמש. בבניין ייבנו עוד ארבע יחידות דיור שיממנו את עלות תוספת הבנייה והשיפוץ. חברת אשדר יוצגה על ידי עו"ד צברי.

 

"תהליך המשא ומתן עם הדיירים והחברה נמשך כחצי שנה", אומר עו"ד רם תורן, ראש המחלקה המסחרית במשרד עורכי הדין גדעון פישר ושות' שייצג את דיירי הבניין. "באופן כללי זה נחשב לפרק זמן קצר. לשכנע את הדיירים זה לא פשוט, אבל בסופו של דבר קיבלנו הסכמה של כולם. אין עדיין תאריך התחלה והבקשות הוגשו לעירייה".

 

עוד מספר עו"ד תורן כי הוא נמצא במשא ומתן על ביצוע חיזוק בשני פרויקטים נוספים בהרצליה. "יש פוטנציאל גדול בתמ"א 38 ובפינוי־בינוי, והמצב הכלכלי של היום גורם לכך שיותר אנשים מחפשים את הפרויקטים האלה - גם דיירים וגם חברות. יש אינסוף הזדמנויות לעשות את זה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x