שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

נרכשה קרקע לבניית מגדל נוסף בנווה צדק

חברת DGR רכשה את הקרקע הממוקמת ברחוב אילת, בין נווה צדק לפלורנטין, ומתכננת להקים עליה מגדל בן 34 קומות

דותן לוי 12:5203.02.09

חברת DGR בבעלות היזם יוסי דלגושן רכשה באמצעות חברת מגדל גבולות קרקע להקמת מגדל מגורים על ציר אילת בצמידות לשכונת נווה צדק. הקרקע נרכשה בעלות של 40 מיליון דולר המשקפים מחיר של 200 אלף דולר ליחידת דיור.

 

מדובר בקרקע בשטח של 2.8 דונם, אשר נרכשה מבעלות משותפת של האחים

סבירסקי, ובנוסף מגרש של כ-200 מ"ר שנמצא בבעלות של עיריית תל אביב. הקרקע ממוקמת ברחוב אילת 56, בין שכונת נווה צדק לפלורנטין ובסמיכות לשכונה הגרמנית ומגדל נווה צדק.

 

זכויות הבנייה המותרות לקרקע הן ל-25 אלף מ"ר ובכוונת החברה להקים על הקרקע מגדל מגורים בין 34 קומות, הכולל כ–200 יחידות דיור. כמו כן, חברת DGR ,בשיתוף עם עירית תל-אביב, בוחנת את האפשרות להקצות חלק מהדירות בפרויקט להשכרה על מנת לתת מענה לביקושים שמאפיינים את האזור.

 

היקף ההכנסות מהפרויקט נאמד ב-450 מיליון שקל, המשקפים מחיר ממוצע של 18 אלף שקל למ"ר. הקרקע נרכשה ללא מימון בנקאי מהונם העצמי של בעלי החברה הרוכשת. 

 

די.גי.אר ניו קאפיטל פועלת בענף הנדל"ן בעיקר ביזמות ובארגון קבוצות רכישה. בין הפרויקטים הבולטים שלה ייזום הקמת 300 יחידות דיור במתחם זרובבל בהרצליה  ו-180 יחידות דיור במתחם 1201 בהוד השרון.

 

ציר אילת הסמוך לשכונת נווה צדק צפוי להיות רווי במגדלים. עד כה הוצגו 3 תוכניות למגדל ניבה בצומת הרחובות אילת ונחלת בנימין, מגדל ליבר ברחוב פינס פינת רחוב אילת וכן מגדל נחושתן הקיים בנווה צדק. בתוך כך, בעתיד מתוכננים להבנות עוד כמה מתחמי מגורים מרכזיים, בהם מתחם לפיד – 2 מגדלים על ציר רחוב אילת והאטד – מגדל ליד מתחם ליבר. המגדלים המתוכננים על ציר זה עתידים להוסיף לו עוד כ-1,400 יחידות דיור בסך הכל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x