שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

הלופטים נודדים דרומה - מתל אביב לבת ים

מתוכננת בניית מתחם של 140 לופטים ברחוב העצמאות בעיר, בסמוך לגבול עם תל אביב. בנוסף תחל בקרוב בנייה של בניין מגורים בן 14 קומות במרכז העיר

אורי חודי 14:1622.01.09

עד היום ניתן היה למצוא לופטים כמעט אך ורק בתל אביב. בקרוב, כך מסתבר, נוכל למצוא אותם גם בעיר השכנה בת ים. הוועדה המקומית בת ים מקדמת תוכנית לבנייתם של לא פחות מ-140 לופטים ברחוב העצמאות בעיר.

 

המתחם מתוכנן להיבנות בסמוך לגבול עם תל אביב, היכן ששכן בעבר קולנוע

סביון. אדריכל הפרויקט הוא אילן פיבקו. תוכנית לשינויי תב"ע (תוכנית בניין עיר) נמצאת בשלבי אישור אחרונים בוועדה המקומית בעיריית בת ים ולאחר מכן עתידה לעבור לאישור הועדה המחוזית.

 

בנוסף, בשבועות הקרובים תחל בנייתו של בניין מגורים בן 14 קומות שיכלול 40 יחידות דיור במרכז העיר בת ים. פרויקט זה עתיד להיבנות בפינת הרחובות רוטשילד ודניאל, במקום בו שכן מבנה קולנוע בת ים. 

 

לצד מתחמי המגורים החדשים, נפתח לאחרונה לאכלוס בניין משרדים חדש בכיכר המצבה בעיר הנמצאת בכניסה לעיר מכיוון תל אביב. מדובר בבניין משרדים המכיל 4,500 מ"ר קומות משרדים ועוד כ-1,800 מ"ר בשתי קומות מסחר.

 

עו"ד ארז פודמסקי-שקד, סמנכ"ל פיתוח וארגון בעיריית בת ים, מסר כי מתחם הסיטי של בת ים הוא חלק מתכנון של פיתוח אזור מגורים ומסחר שייתן מענה לביקוש לדירות יוקרה ומשרדים מצד רוכשים ויזמים. "נראה שבזכות הצלחתו של ראש-העירייה שלומי לחיאני בטיפוח איכות חיים גבוהה בעיר, בכל הקשור לפיתוח נדל"ני, המשבר נעצר בגבול בת-ים", מסר פודמסקי-שקד.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x