נדל"ן

עקבה: תשואה של 39% בשנה על פנטהאוז

אשת עסקים בריטית שקנתה לפני כשנה דירת פנטהאוז בעיר הירדנית תמורת 180 אלף דולר, מכרה אותה ב־250 אלף דולר

אורי חודי 09:1818.09.08

אשת עסקים בריטית רכשה לפני פחות משנה דירת פנטהאוז בעקבה שבירדן תמורת 180 אלף דולר. הקונה זיהתה את הפוטנציאל במשקיעים הישראלים ותושבי החוץ היהודים והחליטה להציע את הנכס למכירה באתר "לגור" במחיר התחלתי של 260 אלף דולר. בסופו של דבר נמכר הפנטהאוז למשקיע אנגלי בכ־250 אלף

דולר.

 

מרק זאבי, הבעלים של אתר לגור מקבוצת BmBy real estate platform, אמר כי המוכרת הבריטית זיהתה את הפרש המחירים העצום - יותר מ־30% - בין עקבה לאילת, ולכן העמידה את הנכס למכירה באתר המתמחה במכירת דירות למשקיעים ולתושבי חוץ.

 

הנכס ממוקם בקרבת רצועת החוף, וצופה על אילת וחופיה מצדו השני של הגבול. הפנטהאוז נמצא בקומה הרביעית ומשתרע על שטח של כ־500 מ"ר. הוא כולל סוויטת הורים גדולה עם חדר אמבטיה, חדר מגורים עם כניסה נפרדת, סלון, מטבח מרווח וחניה. לפנטהאוז מרפסת המשקיפה על אילת.

 

זאבי מעריך כי בעקבות הסכם השלום שחתמה ישראל עם ירדן והיציבות השלטונית באימפריה האשמית יעלו מחירי הנדל"ן בעקבה ויגיעו קרוב מאוד למחירי הנדל"ן באילת. משקיעים זריזים מנצלים את הפוטנציאל וגורפים רווח מהיר. אשת העסקים הבריטית רכשה את הפנטהאוז לאחר שמשקיעים בריטים המליצו לה על עקבה כאזור בעל אפשרות לתשואה גבוהה. היא אמרה לזאבי כי ההתעניינות באזור רק בתחילתה. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x