שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

כלל ביטוח רוכשת את בניין מקאן אריקסון ברמת החייל תמורת 140 מיליון שקל

הבניין מושכר כולו למשרד הפרסום עד יולי 2016 תמורת שכר דירה שנתי של כ־11.5 מיליון שקל, המשקף לנכס תשואה של 8%. מאז תחילת השנה רכשה כלל ביטוח שלושה נכסים באזור

דותן לוי 12:2822.07.08

חברת הביטוח כלל משלימה עסקת נדל"ן נוספת ברמת החייל. החברה חתמה באמצעות זרוע ההשקעות "כנף", על הסכם לרכישת בית מקאן-אריקסון הממוקם ברמת החייל בת"א, מידי ראול פארמונט נכסים, תמורת 140 מיליון שקל.

 

מדובר בבניין בן 8 קומות בשטח של כ־10 אלף מ"ר ברוטו המיועדים למשרדים.

הבניין מושכר כולו למקאן עד יולי 2016 תמורת שכר דירה שנתי של כ־11.5 מיליון שקל, המשקף לנכס תשואה של 8%. בנוסף, למקאן-אריקסון אופציה להארכת השכירות עד יולי 2023, כאשר במידה וההסכם יוארך, דמי השכירות צפויים לעלות. המתווכת בעסקה היא חברת אינטר ישראל.

 

מאז תחילת השנה רכשה כלל ביטוח שלושה נכסים ברמת החייל בתל אביב. לעסקה זו קדמו רכישת בניין מטה צפון תל אביב של המשטרה ברחוב ראול ולנברג 10 ורכישת בית ביגבנד ברחוב הברזל 28. לדברי רועי יקיר מנכ"ל כנף, מחירי השכירות ברמת החייל נמוכים כיום בכ-25% לפחות מאלו שבמרכז ת"א ור"ג, אך יחד עם זאת הביקוש להם נמצא במגמת עלייה, זאת לאור צמצום ההיצע באיזור, ההשקעה בתשתיות ופתיחתו הקרובה של ביה"ח אסותא. לדבריו, כל העסקות האחרונות בוצעו בבניינים חדשים עם שוכרים לתקופות ארוכות , המבטיחים תשואה גבוהה לאורך זמן.הנדל"ן המניב הוא אפיק השקעה יציב וכלל ביטוח ממשיכה לרכוש עבור תיקי העמיתים שלה נכסים מניבים איכותיים. עם השלמת העסקה הזו, תחזיק החברה בבעלותה נכסי נדל"ן מניבים בישראל בשווי כולל של קרוב ל-2 מיליארד שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x