$
נדל"ן

א. דורי נבחרה לקבלן המבצע של פרוייקט צ.מ.ח המרמן בנווה צדק

זכתה במכרז היזמים לבניית "מגדל העיר הלבנה" שיכלול 168 דירות יוקרה במגדל בן 30 קומות. שווי הקרקע - 68 מיליון דולר. חלקה של א. דורי בפרוייקט הייחודי מוערך בכ- 230 מיליון שקל

שי פאוזנר 13:2422.05.08

חברת א. דורי נבחרה להיות הקבלן המבצע של פרויקט המגורים היוקרתי White City Residence (או בשמו המוכר יותר "מגדל העיר הלבנה"), שיוקם בנווה צדק בתל אביב. החברה זכתה במכרז פרטי שקיימו יזמי הפרוייקט, חברת צ.מ.ח המרמן ואנשי עסקים יהודים אירופאים, לבחירת הקבלן המבצע וגברה על

חברות כמו אלקטרה בניה, אשטרום ואל הר. העלות הכוללת להקמת הפרוייקט עומדת על כ-600 מליון שקל ובתוך כך חלקה של חברת א.דורי, כולל קבלני המשנה, תעמוד על כ־230 מליון שקל. 

 

עבודות הבנייה של הפרויקט יחלו במהלך השבועות הקרובים וצפויות להימשך כ-4 שנים. פרוייקט White City Residence עתיד להיבנות בין הרחובות יצחק אלחנן, מוהליבר ורחוב התבור בנווה צדק. הוא כולל כ-168 יחידות דיור שייבנו כמגדל יוקרה בן 30 קומות ולצידו מבנה בן 5 קומות הכולל דירות דופלקס ודירות לופט מיוחדות.

 

להערכת חברת א.דורי, מספר הדירות בפרוייקט יקטן משמעותית כתוצאה מביקוש רב לדירות גדולות ומרווחות יותר. בהתאם לכך, החברה מציעה מספר דוגמאות לדירות שאוחדו ועוצבו על ידי מעצבת הפנים של הפרוייקט. מחירי הדירות מתחילים ב- 10,000 דולר למ"ר בקומות התחתונות. מדובר במגדל יוקרה שני שצפוי להיבנות בשכונת נווה צדק בתל אביב, שיהיה בעל נוף פתוח לים.

 

68 מיליון דולר עבור הקרקע ודירות יוקרה ייחודיות

צ.מ.ח המרמן דיווחה אתמול לבורסה כי שילמה 17 מיליון דולר עבור 25% משטח קרקע של כ־4,279 מ"ר, המיועד לפרויקט, מחיר המשקף שווי של 68 מיליון דולר לקרקע כולה. ל"כלכליסט" נודע כי יורוקום צורפה לאחרונה אף היא לעסקה בנווה צדק. ההערכה בשוק היא כי יורוקום רכשה גם היא כרבע מהקרקע לפי שווי זה.

 

הפרוייקט יציע מגוון רחב של דירות יוקרה ייחודיות. הלובי הראשי ולאונג' הכניסה ייבנו על שטח של כ-350 מ"ר. בנוסף, כלל השטחים הציבוריים בפרוייקט יהיו רחבי ידיים לשימוםש האקסקלוסיבי של דיירי הפרוייקט ויכללו בין היתר ספא מפואר, חדר כושר, בריכת שחיה חיצונית הכוללת משטח דק לשיזוף ועוד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x