שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הכסף

אחרי הרבעון החזק: עובדי מנורה מבטחים יקבלו תוספת שכר של 4%

החברה שצמצמה שורותיה בקורונה הודיעה על חידוש ההסכם הקיבוצי עם 1,500 עובדיה עד סוף 2021. כלול בהסכם: בונוס בהתאם לרווחי החברה ב-2020, ותקציב פעילות רווחה לעובדים בגובה של כ-5.7 מיליון שקל

נעמי צורף 11:1202.12.20

ההתאוששות בענף הביטוח מגיעה לעובדים: אחרי שחתמה רבעון שלישי עם דוחות טובים, מנורה מבטחים מודיעה הבוקר (ג') על חידוש ההסכם הקיבוצי עם 1,500 עובדיה שכולל תוספות שכר ומענקים בהתאם לרווחי החברה ומאריכה את תוקפו עד סוף 2021. ההסכם נחתם בין ההסתדרות וועד העובדים לבין ההנהלה.

 

 

ההסכם כולל תוספת שכר של 4% שתשולם בחודש הבא לעובדים עם ותק של שנה ומעלה בחברה. בנוסף, העובדים יקבלו בונוס שנתי בהתאם לרווחי החברה בשנת 2020. עוד נקבע בהסכם כי תקציב פעילות הרווחה לעובדי החברה לשנת 2021 יעמוד על כ-5.7 מיליון שקל.

יהודה בן אסייג, מנכ"ל בן אסייג יהודה בן אסייג, מנכ"ל בן אסייג צילום: עמית שעל

 

 

נזכיר כי ביוני האחרון פיטרה החברה כ-80 מעובדיה בשל השפעת משבר הקורונה וכי בשיא המשבר הוציאה כ-20% מכלל עובדיה לחל"ת, אולם אלה חזרו מאז לעבודתם. בנוסף, צמצמה החברה גם את היקף המשרה לשאר העובדים ל-80%, וכן ביצעה מהלך של הפחתת שכר ליו"ר, המנכ"ל ולהנהלה הבכירה בהיקף של 5%-10%.

 

מוקדם יותר השבוע פרסמה מנורה מבטחים בניהולו של יהודה בן אסאייג את נתוניה הכספיים לרבעון השלישי של 2020, אשר בדומה ליתר חברות הביטוח הציגו את המשך מגמת ההתאוששות בענף. החברה דיווחה על רווח כולל של 313 מיליון שקל אל מול הפסד כולל של 77 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

 

עוד דיווחה כי על רקע התאוששות השווקים הפיננסים ברבעונים השני והשלישי, הצליחה לצמצם באופן מלא את כל ההפסדים שנרשמו בתיק הנוסטרו שלה, כך שהיום היקף התיק עומד על 20 מיליארד שקל.

רוצים לדעת מה מגיע לכם? לחצו כאן למדריך הזכויות המלא

x