$
הכסף

נחשף בכלכליסט

מקס רכשה מ-SafeCharge את חברת הסליקה "קרדיט גארד" ב-70 מיליון שקל

החברה שבבעלות קרן ורבורג פינקוס האמריקאית רכשה את קרדיט גארד, המתמחה במתן שירותים משלימים בתחום הסליקה לבתי עסק; לפי ההערכות, היקף העסקאות שעוברות דרכה עומד על 75 מיליארד שקל בשנה

גולן חזני 13:2209.02.20
קבוצת כרטיסי האשראי מקס הודיעה היום על רכישת הבעלות בחברת "קרדיט גארד". המו"מ נחשף בכלכליסט לפני כחודשיים ומקס צפויה לשלם עבור החברה כ-70 מיליון שקל.

 

 

מקס נמצאת בבעלות קרן ורבורג פינקוס האמריקאית, והרכישה נעשתה מחברת SafeCharge הקנדית.

 

קרדיט גארד מתמחה במתן שירותים משלימים בתחום הסליקה לבתי עסק, ולפי הערכות היקף העסקאות בכרטיסי אשראי שעוברות דרכה עומד על 75 מיליארד שקל בשנה. 

רון פאינרו, מנכ"ל מקס רון פאינרו, מנכ"ל מקס צילום: עמית שעל

 

המתחרה העיקרית שלה היא וריפון ישראל, שמשתפת פעולה עם המתחרה ישראכרט. העיסקה תאפשר למקס לספק ללקוחותיה העסקיים את מלוא סל השירותים הנדרש.

 

מקס הודיעה גם על הסכם שיתוף פעולה עם חברת התשלומים הבינלאומית Nuvei שתאפשר ללקוחות עסקיים של מקס להשתמש בשירותי הסליקה של נוביי באירופה וארה"ב, ואילו לקוחות בינלאומיים של נוביי יקבלו שירותי סליקה ממקס בעסקאות בישראל.

 

אוהד מימון אוהד מימון צילום: תומר יעקובסון

 

מקס מנוהלת בידי רון פאינרו ובראש הדירקטוריון מכהן ירון בלוך.

 

אוהד מימון, סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי ב-MAX, אמר בהודעה לעיתונות כי: "היכולות והטכנולוגיות המתקדמות של קרדיט גארד יאפשרו לבתי העסק לקבל מכלול שירותי תשלום דיגיטליים, מאובטחים ומתקדמים, בכל ערוץ מכירה אפשרי, כמו גם להרחיב את יכולות קבלת התשלומים של בתי עסק ואילו החיבור עם ענק התשלומים Nuvei יאפשר לנו, בנוסף, לייצר פתרונות תשלום גלובליים לבתי העסק שלנו".

x