שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
צרכנות פיננסית

אישור פעילות לקרן מגדלור, תנסה לגייס 200 מיליון שקל תוך שנתיים

הקרן פרסמה היום תשקיף הנפקה לציבור; תעמיד אשראי לעסקים בצמיחה בישראל בסדרי גודל קטן ובינוני לחברות בתחום הנדל"ן בחו"ל

גולן חזני 20:4919.03.19
קרן השקעות חדשה למתן אשראי עסקי קיבלה היתר פעילות מהרשות ופרסמה היום (ג') תשקיף הנפקה לציבור.

 

 

 

הקרן, מגדלור, תעמיד אשראי לעסקים בצמיחה בישראל בסדרי גודל קטן ובינוני ולחברות בתחום הנדל"ן בחו"ל. החברות הישראליות מולן תפעל הן בעלות מחזור של 10-100 מיליון שקל בשנה והאשראי שתעמיד יהיה לצרכי הון חוזר, צמיחה, רכש ציוד, חדירה לשווקים חדשים ומימון מטרות עסקיות. האשראי יובטח בשעבוד בכיר על המניות ואמות מידה פיננסיות, והקרן מתחייבת לפעול ללא מינוף. ההלוואת יהיו ל-2-4 שנים.

 

האשראי יינתן תמורת אופציות או מניות בחברות וכן ריבית על ההלוואה. הקרן תעסוק גם במימון פעילות שוטפת של תאגידים העוסקים בתחום נדל"ן או למטרת רכישת נכסי נדל"ן בארה"ב או בעיר וינה באוסטריה.

 

הקרן מאוגדת בדרך של שותפות מוגבלת ומתכננת לגייס 200 מיליון שקל בשנתיים הקרובות. היא תהיה פתוחה למשקיעים מ-200 אלף שקל ומעלה. תשואות היעד שמציגה הקרן היא 8%-9% בשנה לאחר דמי ניהול ודמי הצלחה ולפני מס.

 

מגדלור פועלת כבית השקעות אלטרנטיביות מ-2016 ובעליה הם מוטי וייס היו"ר שבעבר היה ממייסדי קרן ויולה קרדיט; אסף בנאי ושלומי אלברג, מייסדי חברת פרופיט שירותים פיננסים; רן צדיקריו שמשמש כמנכ"ל הקבוצה; מוטי דביר, סמנכ"ל השיווק ורו"ח מעוז פרנקו, מנכ"ל קרן האשראי שכיהן כמנכ"ל דיסקונט שוקי הון והשקעות בע"מ.

 

 

את קרן האשראי מבית קבוצת מגדלור מייצגות בהליך ההנפקה עוה"ד אילנית לנדסמן-יוגב ואפרת צור, ממשרד הרצוג פוקס נאמן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x