$
הכסף

קלי שוקי הון תפיץ את את המוצרים הפנסיוניים של בית ההשקעות אלומות

עוד תפיץ החברה, שהוקמה על רקע רפורמות ועדת בכר, את קרן ההשתלמות ואת קופת הגמל של בית ההשקעות. אלומות מנהלת נכסים בהיקף של כמיליארד שקל ולאחרונה אף רכשה את בית ההשקעות ספרינט, המנהל נכסים ב-800 מיליון שקל נוספים

רימונה פרקש ואיתן כהן 10:2223.06.08

אלומות בית השקעות, מקבוצת ביטוח חקלאי וגורן-קפיטל, חתמה על הסכמי הפצה עם קלי שוקי הון, במסגרתם תפיץ החברה את קופת הגמל, קרן ההשתלמות והמוצרים הפנסיוניים של אלומות.

 

אלומות מנהלת באמצעות חברות הבת שלה נכסים בהיקף של כמיליארד שקל ולאחרונה אף רכשה החברה את בית

ההשקעות ספרינט, המנהל נכסים בהיקף של כ-800 מיליון שקל נוספים. יו"ר אלומות בית השקעות הוא אוהד מראני והמנכ"ל הוא שי שרון.

 

החברה מנהלת תיקי השקעות, קרנות נאמנות ייחודיות במגוון אפיקים וקופות גמל. בין קרנות הנאמנות הייחודיות שמנהלת אלומות נמצאות הזהב השחור, המתמחה בתעשיית הנפט וכן פיזור עולמי - המשקיעה בענפים יחודיים במדינות שונות בעולם.

 

סמנכ"ל השיווק של אלומות בית השקעות, אילן וולהנדלר, התייחס לשותפות החדשה ואמר: "אנו שמחים על הצטרפותו של שחקן משמעותי כמו קלי שוקי הון לערוצי ההפצה של אלומות בית השקעות. מאז השקת המוצרים הפנסיוניים נחתמו הסכמים רבים עם בתי השקעות וסוכני ביטוח ובימים אלה אנו בתהליך גיוס של סוכני ביטוח נוספים".

 

יצוין כי מתחילת השנה גויסו למוצרים השונים של החברה עשרות מיליוני שקלים בזכות פעילות הסוכנים והמגזר הקיבוצי בו היא פועלת.

 

קלי שוקי הון הינה הזרוע הפיננסית של קבוצת קלי. החברה הוקמה על רקע ועדת בכר במטרה לאפשר ללקוחות פרטיים ומוסדיים לבחור מבין מגוון המוצרים המשווקים על ידי בתי ההשקעות וקופות הגמל. קלי שוקי הון אינה מנהלת השקעות בעצמה אלא עוסקת בשיווק מוצרים של מגוון מבתי השקעות בישראל.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x