$
בורסת ת"א

אופל בלאנס העוסקת בניכיון צ'קים החלה להיסחר היום באחד העם

החברה השלימה המיזוג עם השלד הבורסאי גלובליקום טרייד ומצטרפת לאחים נאוי מהתחום שהצטרפה לאחרונה למדד ת"א פיננסים

גיא בן סימון 12:0320.06.13

אופל בלאנס, שממוקדמת באשדוד ועוסקת בניכיון צ'קים, השלימה את המיזוג עם השלד הבורסאי גלובליקום ומניית החברה החלה להיסחר היום (ה') בבורסה באחד העם.

אופל בלאנס פועלת משנת 2006, תחת רשיון משרד האוצר, במגוון שירותים פיננסיים. עיקר פעילותה הוא בניכיון צ'קים דחויים לתאגידים, לעסקים ולשכירים. בנוסף, היא מספקת שירותי מט"ח, העברת כספים לחו"ל ליבואנים ולפרטיים, פתרונות פיננסיים לביצוע בהוראת הלקוח, וכן מיזם משותף עם חברות כרטיסי אשראי לגיוון מסגרות אשראי ללקוחות באמצעות כרטיסים נטענים.

 

בורסת תל אביב בורסת תל אביב צילום: אוראל כהן

 

אחת הסיבות להפוך לחברה ציבורית היא להתנתק מהדימוי של שוק אפור. כעת אופל בלאנס מצטרפת לחברה היחידה בבורסה העוסקת בתחום ניכיון הצ'קים - האחים נאוי, שצורפה לאחרונה עם עדכון המדדים למדד הפיננסים של הבורסה בתל אביב.

 

דני מזרחי, מנכ"ל אופל בלאנס שנבחר כנציג בוועדת חוקה חוק ומשפט בכנסת, אמר היום, "אנו שמחים להצטרף כחברה ציבורית לבורסה לניירות ערך בת"א ולהשתמש, ככל שיתאפשר, בפלטפורמה הציבורית ככלי להגדיל את האשראי הזמין לפעילותינו. הידע והמקצועיות שלנו והמוטיבציה להגדיל את תיק הלקוחות של החברה, יחד עם העובדה שהחברה מספקת מענה לשוק במגמת צמיחה, יסייעו לנו להרחיב את פעילותנו בשנים הקרובות במסגרת החברה הציבורית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x