• תפריט
שוקי חו"ל

ורינט השלימה את הפרידה מקומברס; חנן ג'ינו מונה למנכ"ל ורינט ישראל

לג'ינו 25 שנים של נסיון עסקי בתעשיית ההייטק וניהול והובלה של מספר חטיבות עסקיות באורבוטק

ניר צליק 13:1506.02.13

ורינט השלימה אמש את רכישת חברת האחזקות קומברס טכנולוג'י אינק. המהלך ביטל את מבנה השליטה בורינט וכעת 100% ממניות ורינט מוחזקות על ידי הציבור, ולמעשה קומברס התנתקה באופן סופי מורינט. 

בנוסף, ורינט בחרה להוציא מדירקטוריון החברה את נציגי קומברס, כאשר החברה מינתה שני דירקטורים חדשים בעקבות ההיפרדות מקומברס. ורינט מינתה כיו"ר את ויקטור דה-מרינס, אשר כיהן עד כה כדירקטור בחברה, מאז שנת 2002, וצירפה דירקטור עצמאי, ריצ'רד נוטנבורג, שכיהן בעבר כדירקטור בקומברס.

 

כמו כן הודיעה החברה על תפקיד חדש CHIEF STRATEGY OFFICER - כחלק מהערכות מטה החברה העולמי ליציאה לדרך חדשה. מאיר שפרלינג, מנכ"ל ורינט ישראל, יקודם לאחר תקופת מעבר לתפקיד ה-CSO ויתמקד באסטרטגיית הצמיחה של ורינט לטווח הארוך וכן במספר לקוחות ושותפים אסטרטגיים. שפרלינג ימשיך לכהן כ-Corporate Officer ויקודם לתפקיד יו"ר ורינט ישראל.

 

חנן ג'ינו, שיצטרף לורינט ב-11 בפברואר 2013, ימונה לאחר תקופת מעבר למנכ"ל חטיבת המודיעין התקשורתי, וכמו כן למנכ"ל ורינט ישראל. לג'ינו 25 שנים של נסיון עסקי בתעשיית ההייטק ובעל רקורד מוכח של הצלחות בהן ניהול והובלה של מספר חטיבות עסקיות באורבוטק. ג'ינו הוא בעל תואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מהטכניון ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בוסטון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x