$
שווקי חו"ל

מיילי סיירוס מחלקת למעריציה מיליון דולר במניות: "תכתבו איזה מניה אתם אוהבים"

גולשים שמעוניינים לקבל מניות מזמרת הפופ התבקשו לשתף את שם המשתמש שלהם בקאש אפ של Square ואת החברה או המניה האהובה עליהם; חלק מהגולשים ציינו את טסלה ואפל, וכמה מהם אף צייצו שקיבלו מסיירוס מניות בשווי 50 דולר

חדשות חוץ 09:5401.04.21

מיילי סיירוס מחלקת מיליון דולר במניות במשותף עם אפליקציית Cash של Square. "שום דבר לא חשוב כמו השקעה בעצמך", כך צייצה זמרת הפופ בטוויטר אתמול.

 

"אני רוצה להפיץ בעלות לכמה שיותר אנשים שאני יכולה", הוסיפה הזמרת, שחוגגת בימים אלה 15 שנה לפריצתה בסדרה של דיסני "האנה מונטנה".

 

 

מיילי סיירוס מיילי סיירוס

 

אנשים שמעוניינים לקבל חלק מהמניות התבקשו לשתף את שם המשתמש שלהם בקאש אפ ואת החברה או המניה האהובה עליהם בהערות של אחד הפוסטים של הזמרת בטוויטר או באינסטגרם.

 

 

 

 

 

הזוכים ייבחרו רנדומלית. קאש אפ, אשר פותחה ע"י חברת סקוור, היא שירות תשלומים לנייד שמאפשר למשתמשיו לסחור. מיילי פרסמה גם מופע שקופיות בשם "המניה הראשונה שלי", שעוסק בהטבות חינמיות.

 

חלק מהגולשים שהעלו תגובות לפוסטים של סיירוס בעקבות דבריה ציינו את טסלה ואפל כחברות האהובות ביותר עליהם. מעט לאחר שסיירוס הודיעה על השותפות, כמה אנשים החלו לצייץ שקיבלו מניות מהזמרת ומקאש אפ.

 

הרוב דיווחו שקיבלו מניות בשווי 50 דולר, אם כי לפחות אדם אחד שיתף צילום מסך שמראה שקיבל 100 דולר. כמה גולשים ציינו גם שזו השקעתם הראשונה אי פעם.

x