$
בורסת ת"א

המנהל המיוחד של סקיילקס נגד אריה עובדיה: לא חשף שהוא בכינוס נכסים

נאור הגיש תביעות בסכום של 250 מיליון שקל נגד עובדיה, שכיהן כדירקטור בסקיילקס שהגיעה לחדלות פרעון, לצד תביעות נגד יתר הדירקטורים, בשל חלוקת דיבידנדים אסורה; טוען כי מאחר שעובדה לא עדכן אותו בדבר החובות אליהם נקלע, לא הגיש נגדו בזמן תביעת חוב

גולן חזני 19:4702.03.21

המנהל המיוחד שמונה לחברת סקיילקס, עו"ד אופיר נאור, יוצא בהאשמות קשות נגד איש העסקים אריה עובדיה, וטוען כי עובדיה ופרקליטיו לא עדכנו אותו בהליך כינוס הנכסים שאליו הגיע.

 

נאור הגיש תביעות בסכום של 250 מיליון שקל נגד עובדיה שכיהן כדירקטור בסקיילקס שהגיעה לחדלות פירעון וכן נגד הדירקטורים האחרים בחברה על אישור דיבידנדים אסורים בחברה בשנים 2011-2010.

 

נאור טוען כי עובדיה היה חייב לעדכן אותו בהליך כינוס הנכסים והמנהל המיוחד שמונה לנכסיו. הנכס העיקרי בבעלותו של עובדיה הן מניות בחברת דסטיני אחזקות הפרטית (7.17%), העוסקת בנדל"ן מניב ויזמי בארץ ובחו"ל באמצעות חברות בנות.

 

מאחר שעובדיה לא עדכן אותו לא הגיש נאור בזמן תביעת חוב נגד עובדיה כמו יתר בעלי החוב שלו, שהיקפם מגיע ל-80 מיליון שקל. כך בעלי חברת מאיר יבואנית וולוו והונדה, יעקב שחר, וכך הבנקים מזרחי, דיסקונט והפועלים.

 

נאור שמבקש ארכה להוסיף את תביעת החוב של סקיילקס לרשימת תביעות החוב נגד עובדיה, טוען "חמור מאד שלא עדכנו את בית המשפט שאנחנו מנהלים הליך נגד פושט רגל. יש לזה משמעויות והן יתבררו בבית המשפט ולא בעיתון".

 

עו"ד אופיר נאור עו"ד אופיר נאור צילום: עמית שעל

x