שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
בורסת ת"א

פועלים שוקי הון ממשיך "להתלבש" על רשתות הביגוד והאופנה

אחרי ללין ושילב - תיכנס זרוע ההשקעות של הבנק לשותפות עם קבוצת האופנה פוקס גם ברשת JUMBO, רשת הסטוק היוונית שפוקס קיבלה את הזיכיון שלה בישראל; פועלים שוקי הון תרכוש מפוקס 20% מהזכויות על תאגיד JUMBO בישראל, וכן תרכוש 20% ממניותיו של רונן אלעד בשילב; עבור המניות בג'מבו ושילב תשלם פועלים שוקי הון 40 מיליון שקל

אורנה יפת 15:1829.10.20
פועלים שוקי הון ייכנס לשותפות עם קבוצת האופנה פוקס גם ברשת JUMBO, רשת הסטוק היוונית שפוקס קיבלה את הזיכיון שלה בישראל וצפויה להקים רשת חנויות בארץ החל מסוף 2021.

 

במסגרת העסקה המשולבת, פועלים שוקי הון תרכוש מפוקס 20% מהזכויות על תאגיד JUMBO בישראל, וכן תרכוש 20% ממניותיו של רונן אלעד בשילב. עבור המניות בג'מבו ושילב תשלם פועלים שוקי הון 40 מיליון שקל.

 

חברת ג'מבו חברת ג'מבו צילום: שאטרסטוק

 

 

במקביל, אלעד יקבל 30% מזכויות ההון וההצבעה בתאגיד JUMBO בישראל ("תאגיד JUMBO"), ופוקס תרכוש מאלעד 20% משילב בתמורה לסך של כ-30 מיליון שקל.

 

אם תושלם העסקה, פוקס תחזיק ב-70% משילב וג'מבו, פועלים שוקי הון תחזיק 20% ואלעד יחזיק 10%, מזכויות ההון וההצבעה בשילב ובתאגיד היווני. נכון להיום, שילב מוחזקת 50% על ידי פוקס ו-50% על ידי רונן אלעד, כאשר פוקס היא בעלת השליטה בשילב.

 

עוד מדווחת פוקס כי יחול מנגנון תוספת עתידית לתמורה המותנה בתוצאות ומוגבל בתקרה, ביחס לחלק מהמניות שירכשו פועלים שוקי הון ופוקס. מנגנון ההתאמה יכלול גם התייחסות לשווי שילב ולהתאמה, ככל שבמועד ההתאמה לא תתחיל JUMBO לפעול בישראל.

 

בתחילת חודש אוקטובר ביצעה פועלים שוקי הון עסקה נוספת עם קבוצת פוקס כאשר רכשה ממייסדות רשת ללין, מירב כהן ורויטל לוי צוברי, 20% ממניותיהן בללין בתמורה ל—71 מיליון שקל. פוקס, שהחזיקה 50% בללין רכשה מהמייסדות 5% נוספים והפכה לבעלת השליטה בחברה.

x